Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Newsy

COLOP na międzynarodowych targach Paperworld 2016

Od 30.01 do 2.02.2016 roku, we Frankfurcie nad Niemnem odbywały się międzynarodowe targi artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych. W tym cyklicznym wydarzeniu kolejny raz z rzędu udział wzięła firma COLOP. Podczas trwania targów przedstawiła ona klientom z całego świata swoje nowe produkty i innowacyjne rozwiązania. Jak zawsze wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie i przebiegało w przyjaznej atmosferze.

Linia Printer - popularne pieczątki firmy Colop

Podczas tegorocznej edycji Paperworld firma COLOP skupiła się na swojej najbardziej znanej i popularnej linii automatów samotuszujących - Printer. Produkty te dołączyły do asortymentu firmy Colop w 2014 roku i od tego czasu bardzo dobrze sprzedają się na całym świecie. Niespodzianką okazał się nowy Printer "Art Edition". Pieczątka ta będzie dostępna w sprzedaży od wiosny 2016 roku. Charakterystyczny dla niej jest nowy, artystyczny ImageCardT zaprojektowany specjalnie dla COLOP Printer, który wyraża uznanie dla dobrze znanych dzieł sztuki i artystów.

Stemple motywacyjne

Innym rodzajem pieczątek prezentowanych przez firmę podczas targów były stemple motywacyjne. Zostały one wykonane przy wykorzystaniu technologii flash i widnieją na nich pozytywne, motywujące treści. Na stoisku udostępniono klientom szereg atrakcyjnych stempli, które są przeznaczone do wykorzystania w szkole, przykładowo złotą gwiazdkę czy motywujące kciuki z napisem "dobrze zrobione", które można wykorzystać w celu nagrodzenia uczniów za uzyskanie dobrych wyników.

Jeszcze łatwiejsze odbicie dzięki miękkiej gumce

Oprócz nowej, specjalnej edycji pieczątki z linii Printer i stempli motywacyjnych na stoisku można było zobaczyć także nową, wysokiej jakości pieczątkę z tłoczonym odciskiem. Uchwyt i dolna część prasy do wytłaczania posiada modny, praktyczny design i została wyposażona w miękka gumkę. Wprowadzenie takiego rozwiązania to nie tylko kwestia wyglądu, ale także praktyki. Wykonywanie odbicia miękka gumką jest znacznie przyjemniejsze, a ponadto zapobiega powstawaniu rys po odłożeniu stempla na biurko. Zapewnia też pieczątce stabilność. Ergonomiczne funkcje pieczątki sprawiają, że wysiłek potrzebny do stemplowania papieru o wadze do 160 g został ograniczony do minimum.

Pocket Stamp Plus - popularne pieczątki kieszonkowe

Duże zainteresowanie nową pieczątką kieszonkową sprawiło, że do obiegu wprowadzono jej kolejne rozmiary. Obecnie pieczątka kieszonkowa dostępna jest w rozmiarze 30, a nawet 20 dając użytkownikom więcej możliwości jeśli chodzi o wprowadzanie na niej danych. Model ten dostępny jest w sześciu atrakcyjnych kolorach. Niedawno do sprzedaży wypuszczono też MicrobanR czyli wersję tej pieczątki z ochroną antybakteryjną. Została ona specjalnie zaprojektowana dla ludzi, którzy troszczą się o ochronę środowiska.

Pieczątki ekologiczne - Green Line

Po raz kolejny na stoisku pojawiły się pieczątki COLOP Green Line. Ze względu na wzrost popytu pieczątek z tej linii dziś są już one dostępne w rozmiarze 50 oraz w rozmiarach 20, 30 i 40. Pocket Stamp Plus, jak już wspomniano wyżej jest również dostępna w sprzedaży w wersji Green Line.

Wspólne spotkanie zorganizowane przez firmę COLOP

W pierwszym dniu targów firma COLOP zorganizowała spotkanie w centrum Frankfurtu pod hasłem "come together". Ponad 130 gości z całego świata zostało zaproszonych do hotelu Westin Grand, by razem z firmą COLOP świętować 35 lat jej działalności. Przybyli goście zostali powitani przez Ernesta Fabera i Franza Ratzenbergera, którzy w swoich krótkich wystąpieniach podsumowali działania prowadzone w ubiegłym roku i przedstawili prognozy na najbliższy rok. Była to dobra okazja ku temu, by podziękować współpracownikom firmy COLOP, którzy od 20, 25 a nawet 30 lat znacząco wpływali na sukces firmy. W sposób szczególny podziękowano włoskiemu przedstawicielowi Wirth&Goffi i izraelskiemu, głównemu partnerowi dystrybucyjnemu firmie Mirkam. To dwaj partnerzy, którzy są związani z firmą COLOP od samego początku, co oznacza, że na przestrzeni 35 lat są już postrzegani nie tyle jako klienci, ale prawdziwi przyjaciele firmy. Tego wieczoru, w sumie aż 15 przedstawicieli zostało wyróżnionych za swoją wieloletnią współpracę z firmą. Również pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki w firmie od wielu, wielu lat zostali docenieni za swoją lojalność wobec firmy. COLOP wciąż pozostaje rodzinnym interesem pomimo tego, że prowadzi działalność na skalę międzynarodową.

COLOP wśród branżowych profesjonalistów z całego świata

Paperworld to zdecydowanie największe branżowe targi artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych. Podczas wydarzenia, w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele branży związani z nią od strony handlowej jak i przemysłowej. Uczestnicząc w targach można nawiązać wartościowe kontakty z producentami i poznać osoby działające w tej samej branży. Dla firmy COLOP całe wydarzenie to możliwość zaprezentowania swoim klientom nowych, ciekawych produktów i innowacyjnych rozwiązań. To również doskonała okazja ku temu, by razem z partnerami świętować 35 lat działalności i podziękować wieloletnim współpracownikom za dotychczasowy wkład w rozwój firmy i kreowanie pozytywnego wizerunku wśród klientów na całym świecie.

Źródło: colop.com

Przelew online
Znajdź nas: