Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Newsy

Nowo?ci w ?wiecie pieczątek

Samo słowo pieczątka, choć ma jedno znaczenie, może wywoływać inne skojarzenia u każdej osoby. Pieczątki automatyczne, podróżne, drewniane kołki czy suche stemple, to tylko kilka rodzajów produktów, które goszczą w naszych domach i biurach. Świat pieczątek rozwija się bardzo dynamicznie, a producenci nie zasypiają gruszek w popiele i wypuszczają coraz lepsze technologicznie modele. Zobaczcie, co ciekawego słychać w świecie pieczątek!

Pieczątki IQ

Firma COLOP wypuściła jakiś czas temu pieczątkę o tajemniczej nazwie IQ. Czym wyróżnia się od pozostałych pieczątek? Choćby tym, że jest świetnym nośnikiem reklamowym pokazującym wizerunek firmy już na obudowie. Pieczątki charakteryzują się bardzo nowoczesną formą i designem - ich podstawa jest przezroczysta, a góra graficznie spersonalizowana. Wartość pieczątki została doceniona przez jury konkursu "Promotional Gift Award 2015", w kategorii produkt komunikacyjny.

Pieczątka z ochroną antybakteryjną Microban

Dla każdego, kto obawia się przenoszenia bakterii namnażających się na powierzchni pieczątki, firma COLOP stworzyła nowy produkt, który posiada specjalną ochronę zwiększającą higienę pracy. Pieczątki posiadają wbudowaną już w procesie produkcji ochronę antybakteryjną Microban, która skutecznie hamuje namnażanie się szkodliwych bakterii przenoszonych z rąk do rąk. Nie musimy obawiać się o wycieranie lub zmywanie się ochronnej powłoki, jest ona naprawdę trwała.

Pieczątka ekologiczna

O ekologicznych pieczątkach pisaliśmy już we wcześniejszych tekstach, dlatego w zestawieniu znajduje się bardziej jako forma przypomnienia. Pieczątki ekologiczne produkowane przez firmę Trodat czy COLOP są wykonywane z produktów pochodzących z recyklingu, przy wykorzystywaniu źródeł naturalnej energii. Każdy, kto pragnie dbać o ochronę środowiska przyczyniając się bezpośrednio do zmniejszenia emisji CO2, powinien rozważyć eko propozycję.

Pieczątka flashowa

Pieczątki flashowe różnią się od automatycznych głównie tym, że mogą być wykonywane zaledwie w 5 minut. Jest to ogromna oszczędność czasu. Dodatkowo możemy wykonać praktycznie 20000 ostrych odbić bez nasączania. Wymiana tuszu jest prosta i intuicyjna. Pieczątki flashowe mogą osiągać naprawdę znaczne rozmiary odbicia, przy czym są zoptymalizowane pod kątem wielkości płytki tekstowej i wygodne w użyciu.

Trodat Golding

Nazwa niczego konkretnego nam nie sugeruje, jest to jednak połączenie długopisu i pieczątki w jednym urządzeniu. Pieczątka wygląda wprost rewelacyjnie, jest elegancka, stylowa i świetnie nadaje się jako prezent. Można ją nosić w kieszonce marynarki czy koszuli i być pewnym, że pozostawione przez nią odbicie będzie wyraźne i trwałe.

Czas zmian

Świat pieczątek rozwija się bardzo dynamicznie, wprowadzając dla swoich Klientów coraz nowsze produkty, ciekawe technologiczne, hybrydy i ulepszenia, dzięki którym zostawianie odbić jest proste i komfortowe jak nigdy wcześniej. Jeśli szukacie nowych rozwiązań dobrze jest zerknąć na katalogi największych producentów, w których znajduje się cała ich oferta. Miejcie jednak na uwadze to, że nowinki nowinkami, jednak nie należy od razu pozbywać się sprawdzonych rozwiązań (i pieczątek), gdyż o wartości danego produktu możemy przekonać się wyłącznie na własnej skórze.

Przelew online
Znajdź nas: