Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Tablice informacyjne i reklamowe. Szyldy firmowe

Profesjonalnie wykonane Szyldy i Tablice informacyjne grawerowane laserem lub drukowane kolorowym drukiem UV

Tablice informacyjne oraz Szyldy reklamowe i firmowe

Szyldy i tablice mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak laminat grawerski metalizowany srebrny, złoty lub barwny, płyta kompozytowa aluminiowa Dibond, płyta z PVC spienionego lub litego, metal, pleksi lub inne tworzywa sztuczne, a także drewno. Laminaty stosowane na zewnątrz zabezpieczone są filtrem UV, dla zachowania trwałości barw. Podobnie nadruk wykonany w technologii UV na płytach Dibond, PVC, pleksi czy innych materiałach, jest odporny na promieniowanie słoneczne UV.
Tablice i Szyldy, które są grawerowane w laminacie o grubości 1,6 mm, w większym rozmiarze można zamówić w wersji z podklejeniem płytą akrylową o grubości 3 mm. Jest też możliwość wykonania większego szyldu na laminacie o grubości 3 mm. W obu przypadkach uzyskujemy usztywnienie zamówionego szyldu i tablicy. Takie usztywnienie jest niezbędne zawsze, gdy planujemy montaż naszego zamówionego produktu służącego do identyfikacji firmy, wykonanego metodą grawerowania laserowego lub z nadrukiem UV, przy użyciu dystansów montażowych.

Szyldy dla Kancelarii Prawnych

Wykonuje się je najczęściej z grawerowanych laminatów metalizowanych złotych lub srebrnych, przeważnie usztywnionych akrylem lub z metalu - grawerowane lub z nadrukiem UV jednobarwnym, lub kolorowym. Ciekawą opcją wykonania jest zastosowanie lekkiej i sztywnej płyty Alu Dibond w kolorze srebrnym szczotkowanym, na której wykonuje się nadruk w technologii druku UV. Dzięki takim wykonaniom i swojemu ponadczasowemu wyglądowi szyldy są eleganckie, przykuwają wzrok oraz niosą prestiż. Wykonuje się je także w kolorze ciemnozielonym, białym lub szarym. Niektóre z tablic informacyjnych dla kancelarii, np. szyld dla notariusza należy wykonać wg wytycznych zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Krajowej Rady Notarialnej. Mniejsze ograniczenia dotyczą wykonywania szyldów dla Kancelarii Adwokackiej i Radcowskiej, mamy tu większą dowolność realizacji oznaczeń kancelarii. Niemniej jednak w tych przypadkach także stosuje się odpowiednie wytyczne.

Szyldy firmowe

Tablice reklamowe dla firm powinny zawierać nazwę firmy, logo i informacje kontaktowe, jak telefon i adres strony internetowej www. Mogą być też na nich umieszczone inne informacje ważne dla identyfikacji wizualnej, np. opisujące krótko, ale jednoznacznie czym zajmuje się firma. Szyldy firmowe Najczęściej wykonuje się, grawerując laserem w laminacie grawerskim metalizowanym srebrnym lub złotym o grubości 1,6 mm z podklejonym usztywnieniem lub jako grawerunek w laminacie grubszym - 3 mm. Pleksi, jako podłoże do druku oznaczeń firmowych może być bezbarwne, białe, czarne lub w innym kolorze o różnych grubościach. Stosuje się także łączenie akrylu o różnych kolorach, wcinając napisy z barwnego pleksi i umieszczając je na białym lub czarnym pleksi. Ilość rozwiązań, które możemy zrealizować, jest wręcz nieskończona i zależy od inwencji i oczekiwań klienta.

Przelew online
Znajdź nas: