Proszę czekać...

üadowanie danych...
do góry

Wagraf Polan 4S

Wagraf Polan 4S
Wagraf Polan 4S - czerwony Wagraf Polan 4S - żółty Wagraf Polan 4S - niebieski Wagraf Polan 4S - czarny Wagraf Polan 4S - zielony Wagraf Polan 4S - biały
Wagraf

Wagraf Polan 4S

Wymiary odbicia: 59 x 25 mm
49,80 zł   Teraz tylko: 12,80 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf Polan 4S

Producent: Wagraf
Nazwa potoczna pieczątki: Wagraf Polan 4 lub Polan 4
Wielkość odbicia: 59 x 25 mm
Wymiary automatu: 71 x 40 x 92(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 6
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, żółty, niebieski, czarny, zielony, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Wagraf Polan 4 to standardowa pieczątka firmowa, nieco większa od swojej poprzedniczki w serii Wagraf Polan 3s. Sugerowana maksymalna ilość tekstu dla tego automatu to 6 linii, choć można zmieścić 7 przy użyciu mniejszego kroju pisma. Jedna z najbardziej popularnych wśród pieczątek firmowych, Wagraf Polan 4s, wyróżnia się wygodą użytkowania i bardzo dobrą jakością. Tak samo jak wszystkie z serii Wagraf Polan, automat posiada zatyczkę zamykającą dół pieczątki (oznaczenie "s"w nazwie - Wagraf 4s). Dzięki temu chroniona jest przed wszelkimi zabrudzeniami, a przenoszenie jej w teczce czy torebce staje się bardzo bezpieczne i komfortowe. Model ten dostępny jest w aż 6 ładnych, różnych kolorach.

Wygoda, jakość i dobra cena to czołowe argumenty przemawiające na korzyść Wagraf Polan 4, który jest następcą starszej wersji, nie tak dobrze wykonanej i mniej nowoczesnej z wyglądu - Wagraf 4. Cała seria Polan tego producenta zaliczana jest do jednej z najnowocześniejszych i najładniejszych. Są to przede wszystkim produkty o mocnej konstrukcji z trwałych elementów, które sprawiają, że pieczątki te to optymalna relacja ceny do jakości.

Inne pieczątki z serii Wagraf Polan

Wagraf Polan 1S, Wagraf Polan 2S, Wagraf Polan 3S,
Wagraf Polan 5S, Wagraf Polan 6, Wagraf Polan 7,
Wagraf Polan 8, Wagraf Polan 55

Przelew online
Znajdź nas: