Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Colop Datownik Printer Dater 55

Colop Datownik Printer Dater 55
Colop

Colop Datownik Printer Dater 55

Wymiary odbicia: 60 x 40 mm
Teraz tylko: 69,90 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki datownika Colop Dater 55

Producent: Colop
Nazwa potoczna pieczątki: Colop Datownik 55 Dater
Wielkość odbicia: 60 x 40 mm
Wysokość daty: 4 mm
Format daty: Cyfrowy: DD.MM.RRRR
Wymiary automatu: 80 x 53 x 117 (h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 6
Kształt: prostokątny
Zatyczka: nie
Kolor obudowy: czarny
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Model wymiennej poduszki: E/55

Pieczątka Colop Printer 55 należy do serii tradycyjnych automatów samotuszujących charakteryzujących się doskonałą konstrukcją i opływowym kształtem. Jest to dosyć duża pieczątka datownik z tekstem z tej serii pieczątek Colop – jednego z czołowym producentów stempli. Colop Dater będzie niezbędna w pracy biurowej, gdyż poza umieszczeniem daty, oferuje dodanie dodatkowych linijek tekstu (maksymalnie 6), na których możesz zawrzeć nazwę firmy, adres lub inne ważne informacje. Chcesz umieścić na pieczątce z datownikiem NIP, REGON, czy nawet adres strony internetowej i adres e-mail lub nr rachunku bankowego? Ten model będzie doskonałym wyborem!

Ta duża pieczątka datownik gwarantuje czytelne odbicie, które usprawni i przyspieszy codzienną pracę urzędową i biurową. Colop Dater charakteryzuje się trwałą konstrukcją wykonaną z elastycznego plastiku, zapewniając długą i bezproblemową eksploatację stempla. Ta pieczątka datownik z tekstem zautomatyzuje twoją pracę! Będzie niezastąpiona m.in. u księgowych, gdyż obok daty można na niej umieścić wzory takie jak „zapłacono dnia”, „odebrano dnia” oraz inne.

Colop Printer 55-Dater to estetyczna, profesjonalna pieczątka z datownikiem dla wszystkich zapracowanych osób, które chcą podnieść efektywność swojej pracy. Wielu z nas doceni również możliwość wykorzystania aż pięciu różnych kolorów tuszu, który dopasujemy kolorystycznie do swoich wymagań.

Mniejsze pieczątki Datowniki z tekstem Colop

Colop Printer Dater 52, Colop Printer Dater 53, Colop Printer Dater 54

Przelew online
Znajdź nas: