Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Promocje

Cennik

Poniższa oferta skierowana jest do firm. Podane ceny są cenami netto, do których doliczony będzie należny podatek VAT.
Oferujemy Państwu automaty pieczątkarskie znanych i cenionych marek pieczątek, takich jak Trodat, Colop czy Wagraf. Automaty, czyli niejako baza każdej pieczątki podzielone są ze względu na wielkość czyli ilość linijek tekstu, jakie chcieliby Państwo zamówić na swojej pieczątce oraz ze względu na jej kształt. Oferujemy zarówno pieczątki imienne podpisowe, pieczątki firmowe jak i datowniki z tekstem, same datowniki, numeratory, pieczątki okągłe, owalne, podłużne i pieczątki kwadratowe oraz prostokątne pieczątki kieszonkowe, stemple, czyli kołki, gryfy i kołyski, a także same gumki do pieczątek. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w dobrej cenie, odpowiedniej do jakości i wielkości pieczątki. Wszystkie nasze produkty można wygodnie zamówić online przez Internet wybierając zakładkę zamów pieczątkę

Ceny dostaw pieczątek
UPS

Przesyłka kurierska UPS
DPD

Przesyłka kurierska GLS
Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost
Przesyłka kurierska
11,98 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem
15,98 zł
Paczkomaty InPost
14,20 zł
ceny netto

Pieczątka firmowa - trzeba czy warto posiadać?

Pieczątka firmowa nie jest obowiązkowa, jednak jej posiadanie z pewnością przyspiesza codzienne zadania i ułatwia kontakty z urzędami. Dzięki niej można poświadczyć wiele dokumentów między Urzędem Skarbowym i bankami, dodatkowo wykorzystując ją jako element budowania wizerunku. Pieczątki są często wykorzystywane także w celach marketingowych, szczególnie jeśli umieszcza się na nich logo, hasło firmowe.

Jakie informacje powinna zawierać pieczątka firmowa?

Na pieczątce firmowej powinna znaleźć się nazwa przedsiębiorstwa lub imię i nazwisko właściciela, adres siedziby oraz numer NIP. Wiele osób umieszcza na niej dodatkowo REGON, a także numer telefonu, adres e-mail i strony www.

Jakie pieczątki są najbardziej przydatne w działalności gospodarczej?

Numerem jeden jest z pewnością pieczątka firmowa, którą uwiarygadnia się faktury, korespondencję firmową, przelewy bankowe i inne ważne dokumenty. Datowniki oszczędzają dużo czasu, dlatego są polecane np. do biur handlowo-usługowych. W dużej firmie niezbędna będzie pieczątka imienna dla pracowników, a dla osób podróżujących, modele kieszonkowe.

Jaki kolor tuszu zamówić do swojej pieczątki?

W naszej ofercie znajduje się wiele kolorów ? najpopularniejszy jest z pewnością czarny, czyli uniwersalny wybór do biura. Wielu klientów decyduje się także na kolor niebieski, fioletowy i zielony, by wykonany stempel bardziej odróżniał się kolorystycznie od treści dokumentów. Kolor czerwony jest najczęściej wybierany do urzędów i do szkoły, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by także zdecydować się na taki kolor tuszu.

Czy na pieczątce można umieścić swoje logo?

Metoda produkcji naszych pieczątek sprawia, że można na niej umieścić dowolną grafikę, w tym logotyp firmy. Można zamówić nawet pieczątki wielokolorowe, by lepiej oddać kolorystykę znaku.

Jaki rodzaj pieczątki jest najlepszy?

Pieczątki samotuszujące są wygodne w użytkowaniu i dają wysokiej jakości odbicie. Do tego są wydajne, wystarczając od kilku miesięcy do nawet lat, dodatkowo są dostępne w wielu obudowach i kształtach. Pieczątki profesjonalne metalowe samotuszujące są niezwykle wytrzymałe i dają wysoką jakość odbicia, dlatego są szczególnie cenione w urzędach. Kołki plastikowe i drewniane to modele tradycyjne, które stanowią bardziej element dekoracyjny. Jeśli szukasz wyjątkowego produktu, zobacz suche stemple i pieczątki wielokolorowe.

Jak dbać o pieczątkę?

Jeśli chcesz zachować jej estetyczny wygląd i wyraźne odbicie, regularnie czyść ją i konserwuj. Obudowę przemywa się miękką szmatką nasączoną odpowiednim preparatem. Jeśli chcesz wyczyścić gumkę tekstową, użyj mydła lub delikatnego detergentu.

Co zrobić, gdy odbicie pieczątki jest niewyraźne lub rozmyte?

Jeśli odbicie pieczątki jest niewyraźne, należy dokładnie wyczyścić gumkę lub rozważyć jej wymianę na nową.

Jakie są skutki prawne podrobienia pieczątki?

Zgodnie z art. 270 Kodeksu Karnego, sfałszowanie pieczątki firmowej, urzędowej, szkolnej itd. grozi ograniczeniem lub pozbawieniem wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Nieuprawnione posługiwanie się pieczątką grozi 2 letnim pozbawieniem wolności.

Przelew online
Znajdź nas: