Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

O firmie

Stampler.pl to profesjonalne wykonywanie pieczątek, dystrybucja automatów i różnorodnych akcesoriów poligraficznych. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą w branży stemplarskiej od przeszło 10 lat. Naszym Klientom oferujemy liczne modele pieczątek automatycznych, pieczątek kieszonkowych wiodących firm na świecie - COLOP, TRODAT oraz WAGRAF.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody laserowej Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najniższe ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Stosowane przez nas plotery laserowe wykonują pieczątki z rozdzielczością 1000 DPI. Jesteśmy znani szczególnie z wyrabiania stempli firmowych, które są bardzo pomocne w czasie zakładania działalności i prowadzenia jej przez każdego przedsiąbiorcę. Poza wykonywaniem usług stemplarskich staramy się również dostarczyć naszym Klientom wszelkich ciekawych informacji o nowych przepisach prawnych, ergonomii w biurze czy zaprezentować najciekawsze galerie pieczątek wielokolorowych. Więcej informacji można zasięgnąć na naszym Blogu.

Historia

Stampler.pl istnieje na rynku od przeszło 10 lat. W 2005 roku stawialiśmy swoje pierwsze kroki, produkując pieczątki automatyczne. Od samego pocztątku wykonywaliśmy je wyłącznie metodą laserową, która dawała najlepsze efekty i wysoką jakość odbicia. Od lat stosujemy bezzapachową gumkę firmy COLOP, która gwarantuje większy komfort użytkowania naszych produktów.

Na pocztątku rozwoju naszej firmy wykonywaliśmy pieczątki głównie za pośrednictwem Punktów Kolektorskich. Ich obecna liczba przekracza już 5000 lokalizacji. Ważną datą w rozwoju Stampler.pl jest 2010 rok, w którym otworzyliśmy stronę internetową, która umożliwia zamawianie pieczątek online przez całą dobę lub za pomocą e-maila. Wraz z otwarciem nowej drogi składania zamówień nadszedł czas na zmianę logotypu, który jest Państwu znany jako aktualny znak naszej firmy.

rozwój firmy Stampler

Pocztątkowa oferta firmy Stampler obejmowała podstawowe typy pieczątek automatycznych WAGRAF, TRODAT i COLOP, jednak dbając o nieustający rozwój, z czasem udostępniliśmy naszym Klientom szeroki wybór wyrobów stemplarskich takich jak pieczątki kieszonkowe, automaty profesjonalne czy suche stemple. Pełny zakres oferowanych produktów można zobaczyć na podstronie CENNIK.

Stampler.pl dzisiaj

Misją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych pieczątek, które dzięki ogromnej liczbie Punktów Odbioru na terenie całej Polski mogą znaleźć się u Państwa pod drzwiami praktycznie po 24 godzinach od złożenia zamówienia. Niezależnie od tego, czy wyborem będą pieczątki okragłe, kwadratowe czy podłużne, priorytetem jest jakość i czas dostarczenia produktu.

Wraz z początkiem 2017 roku wprowadziliśmy do oferty najnowsze modele pieczątek automatycznych firmy WAGRAF o nazwach WAGRAF B2, WAGRAF B3 oraz WAGRAF B4.

Poza tradycyjnymi automatami dla firm można zamawiać duże gryfy i kołyski, długopisy z pieczątką czy drukarenki, które dzięki możliwości samodzielnego układania tekstu podbijają serca wielu Klientów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnej pieczątki firmowej, która będzie ci towarzyszyć w czasie ważnych spotkań, czy drukarenki do użytku prywatnego, w ofercie Stampler.pl z całą pewnością znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dla naszych Klientów zawsze staramy się przygotować atrakcyjne promocje i uzupełniać ofertę o nowe, topowe modele pieczątek.

Drugim oddziałem naszej firmy jest Foto4U, za pośrednictwem którego można zamawiać wysokiej jakości odbitki cyfrowe i FotoPrezenty takie jak kubki magiczne, poszewki ze zdjęciem czy koszulki ze zdjęciem oraz wiele innych. W Foto4U można znaleźć również piękne i wyraźne FotoObrazy na płótnie oraz zdjęcia w formatach XXL, które stając się ozdobą domu, przez cały czas będą przypominały najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Przelew online
Znajdź nas: