Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Colop Printer IQ 20

Colop Printer IQ 20
Colop Printer IQ 20 - zielony Colop Printer IQ 20 - niebieski Colop Printer IQ 20 - czerwony Colop Printer IQ 20 - czarny Colop Printer IQ 20 - żółty Colop Printer IQ 20 - biały
Colop

Colop Printer IQ 20

Wymiary odbicia IQ20: 38 x 14 mm
Teraz tylko: 21,90 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Colop Printer IQ 20

Producent: Colop
Nazwa potoczna pieczątki: Colop 20
Wielkość odbicia: 38 x 14 mm
Wymiary automatu: 56 x 29 x 70(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 4
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, niebieski, zielony, czarny, żółty, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Model wymiennej poduszki: E/20

 

Opis pieczątki

Colop Printer IQ 20 to mała, poręczna pieczątka firmowa, która może również być pieczątką imienną. Jest to najnowsza standardowa pieczątka marki Colop, następca Colop Printer 20, skrótowo określanej jako Colop 20. Mieści odbicie o 3 liniach tekstu, maksymalnie 4 przy zastosowaniu mniejszego kroju pisma. Jest to, co do wielkości odbicia, odpowiednik Colop Compact 20. Ta pieczątka to klasyka w kwestii przemyślanego, dobrego designu. Zawiera przezroczystą podstawę, umożliwiającą odbicie dokładnie w odpowiednim miejscu. Wyposażona jest również w zatyczkę, dzięki której do pieczątki nie dostaną się zanieczyszczenia, a jej tusz nie dostanie się na przedmioty w pobliżu, co niezwykle podnosi komfort przy transporcie. Dodatkowe zabezpieczenie, uniemożliwiające przesunięcie się pieczątki po papierze w czasie jej odbijania, sprawia, że korzystanie z Colop IQ20 to czysta przyjemność.
Pieczątka ta jest idealnym rozwiązaniem do zamówienia wyrobu pieczątki imiennej, których przykłady odbić można zobaczyć tutaj.

Seria Colop Printer IQ cieszy się niezmiennie powodzeniem wśród klientów, jako najbardziej znane produkty austriackiego producenta. Bezawaryjne, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane z pewnością zasługują na miano jednych z najlepszych pieczątek. Dostępne aż w 6 kolorach, które ożywią wystrój każdego biura.

Inne pieczątki z serii Colop IQ

Colop Printer IQ 10, Colop Printer IQ 30, Colop Printer IQ 40,
Colop Printer IQ 50, Colop Printer IQ 60.

Przelew online
Znajdź nas: