Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Colop Printer IQ20 Lady Line

Colop Printer IQ20 Lady Line
Colop Printer IQ20 Lady Line - czarny-niebieski Colop Printer IQ20 Lady Line - czarny-różowy Colop Printer IQ20 Lady Line - czarny-beżowy Colop Printer IQ20 Lady Line - czarny-fioletowy Colop Printer IQ20 Lady Line - biały-niebieski Colop Printer IQ20 Lady Line - biały-różowy Colop Printer IQ20 Lady Line - biały-beżowy Colop Printer IQ20 Lady Line - biały-fioletowy
Colop

Colop Printer IQ20 Lady Line

Wymiary odbicia IQ20 Lady Line: 38 x 14 mm
Teraz tylko: 21,90 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Colop Printer IQ 20 Lady Line

Producent: Colop
Nazwa potoczna pieczątki: Colop 20
Wielkość odbicia: 38 x 14 mm
Wymiary automatu: 56 x 29 x 70(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 4
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czarny-beżowy, czarny-niebieski, czarny-różowy, czarny-fioletowy, biały-beżowy, biały-niebieski, biały-różowy, biały-fioletowy
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Model wymiennej poduszki: E/20

 

Opis pieczątki

Colop Printer IQ 20 to mała, poręczna pieczątka firmowa, która może również być pieczątką imienną. Jest to najnowsza standardowa pieczątka marki Colop, następca Colop Printer 20 Lady Line, skrótowo określanej jako Colop 20. Mieści odbicie o 3 liniach tekstu, maksymalnie 4 przy zastosowaniu mniejszego kroju pisma. Jest to, co do wielkości odbicia, odpowiednik Colop Compact 20. Ta pieczątka to klasyka w kwestii przemyślanego, dobrego designu. Zawiera przezroczystą podstawę, umożliwiającą odbicie dokładnie w odpowiednim miejscu. Wyposażona jest również w zatyczkę, dzięki której do pieczątki nie dostaną się zanieczyszczenia, a jej tusz nie dostanie się na przedmioty w pobliżu, co niezwykle podnosi komfort przy transporcie. Dodatkowe zabezpieczenie, uniemożliwiające przesunięcie się pieczątki po papierze w czasie jej odbijania, sprawia, że korzystanie z Colop IQ20 Lady Line to czysta przyjemność.
Pieczątka ta jest idealnym rozwiązaniem do zamówienia wyrobu pieczątki imiennej, których przykłady odbić można zobaczyć tutaj.

Seria Colop Printer IQ cieszy się niezmiennie powodzeniem wśród klientów, jako najbardziej znane produkty austriackiego producenta. Bezawaryjne, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane z pewnością zasługują na miano jednych z najlepszych pieczątek.

Inne pieczątki z serii Colop IQ Lady Line

Colop Printer IQ30 Lady Line, Colop Printer IQ40 Lady Line

Przelew online
Znajdź nas: