Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Colop Suchy Stempel R51

Colop Suchy Stempel R51
Colop Suchy Stempel R51 - pic 00 Colop Suchy Stempel R51 - pic 01 Colop Suchy Stempel R51 - pic 02 Colop Suchy Stempel R51 - pic 04 Colop Suchy Stempel R51 - pic 05 Colop Suchy Stempel R51 - pic 06 Colop Suchy Stempel R51 - pic 07
Colop

Colop Suchy Stempel R51

Średnica odcisku 51 mm
Teraz tylko: 173,90 zł
cena netto kompletu (automat z matrycą) gotowego do użycia

Specyfikacja Suchej Pieczęci Colop R51

Producent: Colop
Nazwa potoczna: Sucha Pieczęć, Suchy odcisk pieczęci lub Suchy Stempel
Wielkość odcisku: fi = 51mm
Wymiary stempla: 54 x 130 x 80(h) mm
Kształt: okrągły
Etui / pudełko: tak
Sugerowana optymalna gramatura papieru: 200 - 300 g/m2
Minimalne i maksymalne gramatury papieru: 100 - 350 g/m2
(na gramaturze papieru powyżej 300 g/m2 odcisk staje się mniej wyraźny)
Zasięg odcisku suchego stempla: 40 mm

Opis suchego stempla

Suche stemple umożliwiają w elegancki i subtelny, a zarazem nowoczesny i unikalny sposób oznaczać dokumenty. Sucha pieczęć Colop powstaje przy użyciu specjalnej matrycy i patrycy wykonanych metodą laserową. Oba elementy zamontowane są w tzw. wkładzie i podczas użytkowania wyciskają wzór 3D na użytym materiale: papierze zwykłym, czerpanym, fotograficznym bądź cienkiej tekturze. Suche stemple to ciekawe rozwiązanie dla zastosowań biznesowych - odciski na wizytówkach czy papierach firmowych. Znaki graficzne i teksty odciśnięte na takich dokumentach, które tworzy wykonana przez nas sucha pieczęć odciskająca, dające efekt wytłoczenia wypukłego od góry, są prestiżową identyfikacją wizualną firmy.
Stosuje się także samoprzylepne naklejki do suchych stempli, o średnicy 55 mm, w kolorze złotym, srebrnym, czerwonym bądź zielonym, naklejane na dyplomy, świadectwa czy certyfikaty. Wtedy suchy odcisk, przy użyciu suchej pieczęci wykonuje się poprzez taką naklejkę, co daje bardzo elegancki i nobilitujący efekt.

Sucha pieczęć R51 o średnicy odcisku do 51 mm charakteryzuje się gumową podstawą, która sprawia, że stempel staje się stabilny podczas użytkowania. Uchwyt suchego stempla również pokryty jest gumą, co zapobiega jego ślizganiu się w dłoni i dzięki temu praca z nim jest wygodna i precyzyjna. Sucha pieczęć marki Colop posiada też blokadę, zamontowaną na bocznej części stempla, dzięki czemu jest ona bardziej widoczna i praktyczna w użyciu. Każda pieczęć posiada w zestawie etui lub pudełko, służące do jej przechowywania. Jest ono także użyteczne, gdy chcemy naszą suchą pieczęć transportować.

Inne modele suchych pieczęci

Colop Suchy Stempel R41    Colop Suchy Stempel 25x50 mm

Przelew online
Znajdź nas: