Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Długopis z pieczątką HERI

Długopis z pieczątką HERI
Długopis z pieczątką HERI - Wszystkie Heri Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Heri Styling Effect 3100 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Heri Styling Effect 3102 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Heri Styling Effect 3103 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3004 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3000 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3021 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3020 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3089 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Diagonal 3003 Długopis z pieczątką HERI - Długopis z pieczątką Heri Color Exclusive 6720

Długopis z pieczątką HERI

Wymiary odbicia: 33 x 8 mm
Teraz tylko: 83,80 zł
cena netto długopisu bez gumki-pieczątki w najtańszej wersji kolorystycznej

Niezawodna pieczątka w długopisie - specyfikacja

CENNIK Długopisów i Piór z pieczątką wewnątrz

Producent: HERI
Wielkość odbicia: 33 x 8 mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 3
Kształt odbicia: prostokątny
Kolory długopisów: srebrny, złoty, perłowy, czarny, granatowy lub czerwony-graffiti.
Kolor odbicia: czarny

Długopis z pieczątką do twojej firmy

Eleganckie długopisy z pieczątką marki HERI. Oprawy wykonane są z metalu w różnych kolorach: srebrnym, złotym, perłowym, czarnym, granatowym lub czerwonym-graffiti. Poza wersją perłową długopisy z pieczątką Heri posiadają srebrne lub złote końcówki i uchwyty. Wielkość pola tekstowego pozwala zmieścić do trzech linii tekstu. W długopisach zastosowano wkłady piszące Parker System D2 format.

Wyjątkowe połączenie długopisu z pieczątką HERI doceni każdy praktyczny przedsiębiorca, który uwielbia proste i gustowne rozwiązania. Niezastąpiony w czasie spotkań, targów, konferencji czy w czasie trudnych spotkań z prawnikami, księgowymi oraz na co dzień, stanie się doskonałym zamiennikiem standardowych automatów. To sprytne urządzenie będzie twoim nieodłącznym towarzyszem w czasie podpisywania wszelkich umów, usprawniając pracę w razie potrzeby uwierzytelnienia dokumentów. Wybierając długopis z pieczątką nie będziesz musiał pamiętać o noszeniu ze sobą zwykłego stempla – od dzisiaj stanie się on jedynie atrybutem księgowych!

Długopis z pieczątką HERI nie tylko wspaniale się prezentuje, ale zachwyca swoją niezawodnością! Wkład wystarczy na bardzo długi okres czasu, zmieniając twoją codzienną pracę nie do poznania. Nie musisz się martwić nawet jakością odbicia – jest ono bardzo wyraźne, a w razie skończenia tuszu, można z łatwością uzupełnić jego stan. Długopis z wysuwaną pieczątką jest ponadto wyposażony w magnetyczny element ułatwiający zamykanie.

Pieczątki HERI w naszej ofercie

W Stampler.pl mogą Państwo wybrać eleganckie i stylowe długopisy z pieczątką HERI Styling, HERI Diagonal oraz HERI Color Exclusive, cenionej na całym świecie firmy Heri. Ich zróżnicowana kolorystyka i stylistyka sprawią, że każdy znajdzie przedmiot odpowiadający jego prywatnym gustom.

Oferujemy poniższe długopisy i pióra z pieczątką w obudowie:

 • Długopis Heri Styling Effect 3100 srebrny,
 • Długopis Heri Styling Effect 3102 czarny,
 • Długopis Heri Styling Effect 3103 niebieski,
 • Długopis Heri Diagonal 3004 perłowy,
 • Długopis Heri Diagonal 3000 srebrny mat,
 • Długopis Heri Diagonal 3021 czarno-srebrny,
 • Długopis Heri Diagonal 3020 czarno-złoty,
 • Długopis Heri Diagonal 3089 czerwony-graffiti,
 • Długopis Heri Diagonal 3003 złoty błyszczący,
 • Długopis Heri Color Exclusive 6720 czarno-złoty.

 • Pióro z pieczątką Heri New Promesa 80300 srebrno-czarne w etui
 • Pióro z pieczątką Heri New Promesa 80321 czarno-srebrne w etui
 • Duże i wyraźne odbicie w pieczątce z długopisem

  Wielkość odbicia długopisu z pieczątką HERI wynosi aż 33x8 mm, pozwalając na umieszczenie na nim wszystkich potrzebnych danych. Ten niepozorny przedmiot jest w stanie pomieścić do 3, a nawet do 4 linii tekstu (bardzo małą czcionką)! Pieczątka w długopisie to doskonały pomysł na prezent, który zachwyci każdego przedsiębiorcę i osobę pracującą w biurze – eleganckie, wyściełane etui sprawia, że jest idealne jako podarunek dla szefa, dyrektora lub innej bliskiej osoby.

  Nowatorskie połączenie długopisu z pieczątką jest zaskakującym rozwiązaniem, które zachwyca najwyższym standardem wykończenia i dbałością o każdy detal. Jesteś gotowy zmienić swoją biurową pracę na zawsze?

  Przelew online
  Znajdź nas: