Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Wagraf b3

Wagraf b3
Wagraf b3 - czerwony Wagraf b3 - czarny Wagraf b3 - niebieski Wagraf b3 - żółty Wagraf b3 - biały Wagraf b3 - zielony
Wagraf

Wagraf b3

Wymiary odbicia: 48 x 19 mm
Teraz tylko: 15,95 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf b3

Producent: Wagraf
Wielkość odbicia: 48 x 19 mm
Wymiary automatu: 61 x 33 x 79(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 5
Kształt: prostokątny
Zatyczka: nie
Kolor obudowy: czarny, czerwony, niebieski, żółty, biały, zielony
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Pieczątka Wagraf b3 idealnie nadaje się na pieczątkę firmową, która ma być mała i poręczna. Zmieści wszystkie najważniejsze informacje na temat Państwa firmy takie jak jej nazwa, adres, numer telefonu lub adres e-mail czy nawet strony internetowej. Dzięki temu będzie nie tylko praktycznym narzędziem pracy, ale również przedmiotem pełniącym funkcje marketingowe. W końcu klienci, którzy zobaczą twoje dane, mogą szybciej nawiązać kontakt.

Wagraf 3 może być też z powodzeniem zastosowana jako nieco większa imienna pieczątka kieszonkowa, która posłuży właścicielom firm, księgowym lub innym osobom, które na co dzień posługują się automatami. Docenią ją zarówno właściciele małych firm, freelancerzy jak i doświadczeni przedsiębiorcy. Wagraf b3 mieści 4 linie tekstu, maksymalnie 5 linii, przy użyciu mniejszego rozmiaru czcionki. Dół pieczątki, który jest półprzezroczysty, pozwala na poprawne odbicie w wybranym miejscu oraz nadaje jej nowoczesnego charakteru, idealnie pasującego do wyposażenia miejsca pracy. Dostępna w wielu kolorach, pozwalających na szybką identyfikację swoich pieczątek oraz dopasowanie ich kolorystycznie np. do logotypu firmy lub innych akcesoriów, z których na co dzień korzystamy.

Pieczątka firmowa Wagraf b3 to najnowszy produkt firmy Wagraf, jednocześnie oferowany przez nas naszym klientom w wyjątkowo promocyjnej cenie. Dzięki mocnej konstrukcji wykonanej z trwałych materiałów doskonale sprawdzi się na co dzień. Pieczątki Wagraf są znane i cenione od wielu lat, szczególnie za niezawodność, wyraźne odbicia i podręczne rozmiary. W końcu pieczątki kieszonkowe doskonale sprawdzają się nie tylko na co dzień w firmie, ale również podczas wyjazdów służbowych, na targach lub podczas podpisywania umów i kontraktów poza siedzibą. Wagraf b3 to dobry i tani automat, która razem z Wagraf b2 oraz Wagraf b4 może stworzyć komplet pieczątek potrzebnych firmie. Zastanów się nad tym, jaki kolor będzie miała twoja nowa pieczątka firmowa i już dziś zamów ją dla siebie, by zyskać więcej czasu na inne ważne sprawy i poznać wygodę, jaką daje korzystanie z pieczątek na co dzień.

Przelew online
Znajdź nas: