Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Wagraf b4

Wagraf b4
Wagraf b4 - niebieski Wagraf b4 - czerwony Wagraf b4 - czarny Wagraf b4 - żółty Wagraf b4 - biały Wagraf b4 - zielony
Wagraf

Wagraf b4

Wymiary odbicia: 58 x 22 mm
Teraz tylko: 20,95 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf b4

Producent: Wagraf
Wielkość odbicia: 58 x 22 mm
Wymiary automatu: 72 x 39 x 93(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 6
Kształt: prostokątny
Zatyczka: nie
Kolor obudowy: czarny, czerwony, niebieski, żółty, biały, zielony
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Pieczątka Wagraf b4 to klasyczna pieczątka firmowa średniego rozmiaru o prostokątnym kształcie. Można na niej umieścić do 6 linii tekstu, maksymalnie 7, małym rozmiarem czcionki. Nazwa firmy, adres, numer telefonu czy strona internetowa to przykładowe elementy, które możesz na niej zawrzeć. Bez problemu zmieszczą się również dane osobowe właściciela czy adres e-mail, ułatwiający kontakt z twoją firmą.

Prosta, klasyczna i nowoczesna obudowa Wagraf 4 z półprzezroczystym dołem pozwala na idealne ustawienie i wykonanie odbicia w odpowiednim miejscu. Dostępna jest w trzech różnych, najbardziej popularnych i ładnych kolorach, które można dopasować do firmowych barw bądź do kolorystyki używanych teczek lub innych akcesoriów firmowych. Ta pieczątka kieszonkowa dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwala na zabranie jej ze sobą również w czasie wyjazdów. Wagraf b4 umożliwi szybkie uwierzytelnienie dokumentów zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Wagraf b4 jest najnowszym produktem od firmy Wagraf, którą oferujemy Państwu w wyjątkowo promocyjnej cenie. Dzięki temu wybór i zakup tego automatu to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, co staje się szczególnie istotne, jeśli zamierzamy większą ilość zamówić online. Wagraf jest znaną i cenioną firmą, która od wielu lat oferuje pieczątki kieszonkowe i inne modele do profesjonalnego użytku. Ten model w połączeniu z automatami Wagraf b2 i Wagraf b3 stanowi tani komplet do realizacji zamówień na pieczątki imienne, firmowe i inne niezbędne w każdej dobrze działającej firmie. Podsumowując, pieczątki Wagraf z serii b to optymalna relacja jakości do ceny pieczątki. Dzięki niej będziesz cieszył się trwałością, wyraźnym odbiciem i wygodą, jaką daje stosowanie nowoczesnych automatów. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużego przedsiębiorstwa czy niewielkiej firmy, pieczątka firmowa podkreśli twoją rzetelność, autentyczność, a nawet wpłynie pozytywnie na cały wizerunek firmy. Zawsze stawiaj na produkty sprawdzonych producentów, które nie zawiodą cię w najważniejszych chwilach.

Przelew online
Znajdź nas: