Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Wagraf Polan 4S

Wagraf Polan 4S
Wagraf Polan 4S - czarny Wagraf Polan 4S - żółty Wagraf Polan 4S - biały Wagraf Polan 4S - niebieski Wagraf Polan 4S - zielony Wagraf Polan 4S - czerwony
Wagraf

Wagraf Polan 4S

Wymiary odbicia: 59 x 25 mm
Teraz tylko: 22,20 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf Polan 4 S

Producent: Wagraf
Nazwa potoczna pieczątki: Wagraf Polan 4 lub Polan 4
Wielkość odbicia: 59 x 25 mm
Wymiary automatu: 71 x 40 x 92(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 6
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, żółty, niebieski, czarny, zielony, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Wagraf Polan 4 to standardowa pieczątka firmowa, nieco większa od swojej poprzedniczki w serii Wagraf Polan 3s. Sugerowana maksymalna ilość tekstu dla tego automatu to 6 linii, choć można zmieścić 7 przy użyciu mniejszego kroju pisma. Jedna z najbardziej popularnych wśród pieczątek firmowych, Wagraf Polan 4s, wyróżnia się wygodą użytkowania i bardzo dobrą jakością. Tak samo jak wszystkie z serii Wagraf Polan, automat posiada zatyczkę zamykającą dół pieczątki (oznaczenie "s"w nazwie - Wagraf 4s). Dzięki temu chroniona jest przed wszelkimi zabrudzeniami, a przenoszenie jej w teczce czy torebce staje się bardzo bezpieczne i komfortowe. Model ten dostępny jest w aż 6 ładnych, różnych kolorach.

Wygoda, jakość i dobra cena to czołowe argumenty przemawiające na korzyść Wagraf Polan 4, który jest następcą starszej wersji, nie tak dobrze wykonanej i mniej nowoczesnej z wyglądu - Wagraf 4. Cała seria Polan tego producenta zaliczana jest do jednej z najnowocześniejszych i najładniejszych. Są to przede wszystkim produkty o mocnej konstrukcji z trwałych elementów, które sprawiają, że pieczątki te to optymalna relacja ceny do jakości.

Inne pieczątki z serii Wagraf Polan

Wagraf Polan 1 S, Wagraf Polan 2 S, Wagraf Polan 3 S,
Wagraf Polan 5 S, Wagraf Polan 6, Wagraf Polan 7,
Wagraf Polan 8, Wagraf Polan 55

Przelew online
Znajdź nas: