Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Porady

Bożonarodzeniowe pieczątki

Bożonarodzeniowe pieczątki

Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle w sklepach tuż, tuż po Zaduszkach i Wszystkich Świętych zaczęły królować półki z dekoracjami i produktami bożonarodzeniowymi. Jak można wykorzystać bożonarodzeniowe pieczątki w firmie i w domu? Oto garść pomysłów i inspiracji! Koniecznie zamów zestaw bożonarodzeniowych pieczątek, a sprawisz, że kooperanci, współpracownicy i domownicy z radością rozpoczną świąteczny czas!

źródło: Freepik

Firmo… dobrze się kojarz!

Święta Bożego Narodzenia to czas kojarzący się z ciepłem rodzinnym, magia domowego ogniska, dobrocią i miłością. Przygotowując się do świąt otaczamy się ozdobami, przygotowujemy prezenty, szykujemy się do organizacji domowej i firmowej wigilii. Pragniemy podtrzymać świąteczna atmosferę…. Jak można to zrobić z wykorzystaniem pieczątek? Zaprojektowanie i wykonanie firmowej, okolicznościowej pieczątki bożonarodzeniowej! Pieczątkę będziemy mogli umieszczać na:

- fakturach,

- kopertach,

- pismach wychodzących,

- kartkach bożonarodzeniowych,

- paczkach i pakunkach wychodzących z firmy,

- karty lojalnościowe,

-wizytówki.

źródło: Freepik

Co możesz zyskać zamawiając firmową pieczęć bożonarodzeniową?

Wykonanie firmowej pieczęci bożonarodzeniowej i wykorzystywanie jej spowoduje, że klienci będą z sentymentem myśleć o Twojej firmie! Bo kto nie uśmiechnie się i nie będzie miał dobrych skojarzeń z rodzinnymi świętami, kiedy rzuci okiem na przedmiot opieczętowany wizerunkiem bańki świątecznej, prezentu, Mikołaja, czy choinki! Firmową pieczątką okolicznościową z elementem graficznym oraz życzeniami, czy hasłem świątecznym związanym ze świętami Bożego Narodzenia wzmocnisz pozytywnie swoja markę! Co możesz zyskać?

- pozytywne skojarzenia z firmą,

- dobry PR małym kosztem,

- zapadniesz w pamięć Twoich klientów, dla których ważny jest nie tylko zysk, ale i relacje.

źródło: Freepik

Co może znajdować się na pieczątce bożonarodzeniowej?

Na pieczątce bożonarodzeniowej firmy koniecznie powinieneś umieścić:

- logo
- drobny element graficzny związany ze świętami

Możesz zamieścić też dane firmy: telefon, adres oraz krótkie życzenia, czy zdanie, fraza, okrzyk kojarzący nam się ze świętami: „Wesołych Świąt!”„Radosnych Świąt!” „Spokojnych Świąt!” „Kolorowych Świąt!”. Warto też zastanowić się nad hasłem pasującym do profilu prowadzonej przez nas działalności:

„Bezpiecznych Świąt!”,

„Smacznych Świąt!”

„Zdrowych Świąt!”

„Świąt otwartych na świat!”

„Aktywnych Świąt!”

Wszystko oczywiście w zależności od tego, jaki jest profil działalności Twojej firmy.

źródło: Freepik

Pieczątki bożonarodzeniowe dostępne od ręki!

Pieczątki możesz zaprojektować w kreatorze dostępnym na wielu stronach firm, które zajmują się produkcją pieczątek. Takie kreatory dostępne są on-line. Zaprojektowane i zlecone pieczątki bardzo szybko trafiają w ręce zamawiającego. Okolicznościową, bożonarodzeniową pieczątkę możesz wyrobić w  czterech prostych krokach. To proces intuicyjny i trwa zaledwie kilka minut! Najpierw wybierasz typ pieczątki online. Zaznaczasz, jakiego rodzaju potrzebujesz pieczęci i jak ma mieć kształt. Później można zaprojektować swoją pieczątkę z wykorzystaniem odpowiedniego szablonu poprzez wpisanie danych, które chcesz, aby były umieszczone na pieczątce. Krok trzeci, to wybranie modelu automatu pasującego do zamawianej pieczątki. Mogą to być pieczątki samotuszujące lub inne. Ostatni krok, to wybranie sposobu dostawy i zapłata online.

źródło: Freepik

Jak jeszcze wykorzystać świąteczną pieczątkę?

Oto kilka podpowiedzi:

Pieczątkę możesz wykorzystać też do ostemplowania kart świątecznych, które wysyłasz do kontrahentów, czy pracowników. Jeśli Twoja firma wysyła dużo kart bożonarodzeniowych warto też zastanowić się nad wykonaniem tzw. faksymile, zawierającego odręcznie wypisane życzenia wraz z podpisem.

Upominki dla współpracowników czy kooperantów:

Zaproszenia na wigilijkę firmową
Papier pakowy na prezenty
Ozdobnik do toreb

Pieczątka świąteczna z logo firmy będzie doskonałym sposobem, aby podziękować klientom, współpracownikom, ich rodzinom za współpracę, wkład włożony w  rozwój firmy, a także skutecznym gadżetem reklamowym.

źródło: Freepik

Tusze do pieczątek bożonarodzeniowych

Zamawiając pieczątkę pamiętaj, że być może Twoja pieczątka firmowa z elementem bożonarodzeniowym powinna mieć świąteczne kolory. Jakie? Zielony, czerwony, złoty, srebrny, niebieski. Kolory odbijesz z wykorzystaniem poduszki samotuszującej bądź specjalnych torebeczek na tusze. Można zamawiać także tusz do powierzchni nietypowych, takie poduszeczki sprawdzają się, gdy chcemy pieczątkę wykorzystywać do nabijania na drewnie, tkaninach, plastiku, metalu.

źródło: Freepik

Zaskakujące pieczątki bożonarodzeniowe, dwuczęściowe!

Możesz zamówić też dwie pieczątki i nabijać jedna w drugą! Zyskasz w ten sposób unikatowy zestaw, który będzie mógł być wykorzystywany także przy okazji innych świąt czy okoliczności, na przykład jubileuszu firmy lub ważnego, państwowego wydarzenia! Można wybrać pieczątki samotuszujące lub stemple drewniane. Stemple drewniane dają możliwość uzyskiwania odbić z wykorzystaniem poduszek tuszujących w dowolnych kolorach. Na drewnianych stemplach można zawrzeć więcej informacji i elementów graficzny, gdyż mogą mieć większe rozmiary od standardowych pieczątek automatycznych (nawet 15 x 20 cm i większe). Elegancką formą są pieczątki zwane suchymi stemplami. Można dobrać wielkość i wzór według osobistych potrzeb i preferencji. Suche stemple można odbijać na materiałach dla klientów, ale także na specjalnym papierze naklejkowym, aby służyły do oklejania przedmiotów, opakowań mających trafić do klienta.

źródło: Pinterest

Z dostępnych danych wynika, że 72 % pracodawców myśli o przygotowaniu świątecznych prezentów dla pracowników i firm współpracujących. 32% organizuje wigilijni firmowe, 29% wręcza upominkowe bony, 25% planuje premie okolicznościowe, a 22% przygotowuje prezenty dla dzieci współpracowników. Jeśli myślisz o przygotowaniu firmowej Wigilii, lub chciałbyś podarować swoim współpracownikom coś, co ich zaskoczy. To polecamy specjalne pieczątki bożonarodzeniowe z elementami świątecznymi w formie wykrojników do ciastek! Zaskocz bliskich, czy swoich współpracowników. Przygotuj ciastka z ulubionym elementem świątecznym z wykorzystaniem pieczątki do ciastek! Ciasteczka można też dodatkowo ozdobić.  Ostemplowane ciastka mogą posłużyć Ci jako element prezentu – połóż je na „kępce” rafii, wystarczy je opakuj je w folię przezroczystą, ładnie zawiąż rafią lub ozdobna wstążką i dodaj do tego bilecik świąteczny…. koniecznie taki z firmową pieczątką! I już sympatyczne i wpadające w pamięć prezenciki gotowe! Wesołych Świąt!

 

Przelew online
Znajdź nas: