Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Porady

Kilka pomysłów na pieczątkę kieszonkow?

Pieczątki kieszonkowe podbijają rynek stemplarski! Są małe, estetyczne, nowocześnie zaprojektowane, doskonale spełniają funkcję i….. są po prostu doskonałym designerskim gadżetem! Poniżej lista zawodów, w których można z powodzeniem stosować pieczątki kieszonkowe oraz atuty użytkowania tych miniaturowych i funkcjonalnych nowości! Jeśli na tej liście znalazł się Twój współmałżonek, przyjaciel, pracownik, znajomy, to śmiało możesz sprawić mu prezent w postaci pieczątki kieszonkowej. Zobacz kilka pomysłów na pieczątkę kieszonkową!

pieczątka kieszonkowa

źródło: materiały własne

O pieczątce kieszonkowej

Skoro kieszonkowa -  to małych rozmiarów. Pieczątka kieszonkowa to taka, która powinna zmieścić się w kieszeni. Choć nie tylko! Na rynku pojawiły się bardzo lekkie, małe i funkcjonalne pieczątki kieszonkowe w postaci zaczepów, długopisów czy piór oraz zgrabne przedmioty noszone na smyczy.

pieczątka kieszonkowa

źródło: materiały własne

Pieczątka kieszonkowa dla każdego, kto….

Pieczątka kieszonkowa jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto wykonuje zawód związany z przebywaniem poza siedzibą firmy, dla tych, którzy spotykają się w terenie z klientami, dla osób podróżujących czy tych, którzy potrzebują jej ze względu na charakter pracy (poza standardowymi godzinami). Pieczątki kieszonkowe stają się coraz chętniej zamawiane ze względu na ich niestandardowe cechy.

Cechy pieczątki kieszonkowej:

- małe rozmiary,

- lekkość,

- prostota w użytkowaniu

- solidność

- możliwość wyboru dowolnej formy pieczątki kieszonkowej – szeroki wybór modeli

Ale także: możliwość wykorzystywania jej w dowolnym miejscu i czasie, nawet na świeżym powietrzu, czyli wygoda w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Pieczątki kieszonkowe można nosić na smyczy, w kieszeni, w notesie, przy pasku, w torebce.

pieczątka kieszonkowa

źródło: materiały własne

Komu szczególnie poleca się używanie pieczątek kieszonkowych?

Wielość form pieczątek kieszonkowych, mnogość kolorów i zróżnicowanie w wyglądzie zewnętrznym stwarza szeroki wachlarz możliwości dla różnych zawodów, aby wykorzystywać pieczątkę w codziennej pracy.  Z tego nowoczesnego narzędzia mogą korzystać zarówno zawody elitarne, jak i osoby pracujące  w mniej estetycznych wnętrzach niż eleganckie gabinety czy biura. Służba medyczna, weterynaryjna, prawnicy, inżynierowie, handlowcy, kurierzy, geodeci, taksówkarze, agenci nieruchomości…. i inne zawody. Pieczątka kieszonkowa, mimo iż małych rozmiarów może zawierać wszystkie niezbędne dane. Opisuje się je jako urządzenia wielofunkcyjne, mogą służyć nam jako pełnowartościowe pieczątki firmowe lub pieczątki imienne.

 

Kilka pomysłów na pieczątki kieszonkowe

Przyjrzyjmy się wiodącym firmom zajmującym się pieczątkami i zobaczmy jakie modele oferują.

  1. Firma Colop  proponuje pieczątki kieszonkowe, które mają elegancki wygląd i są bardzo wygodne w użytkowaniu.  Coraz popularniejsze są pieczątki kieszonkowe typu „myszka”. Firma oferuje modele: Pocket Plus 20 i 30, Stamp Mouse 20 i 30, Stamp Mouse R30 i R40 (okrągłe), a także EOS pocket Stamp 30 i 40 oraz długopis z pieczątką EOS Stamp writer. Pieczątka wbudowana jest w górną część długopisu. Uwalniana jest automatycznie. Można na niej zmieścić 3 linijki tekstu.
  2. Pieczątki firmy Trodat – na szczególną uwagę zasługują modele z serii Trodat mobile printy, reklamowane jako pieczątki kieszonkowe dla mobilnych. Mają niewielkie rozmiary, możne je otworzyć i stemplować jedną ręką. Cechuje je kształt piramidy, przez co są stabilne podczas odbijania. Producent oferuje również Goldring Smart Style - czyli długopis z pieczątką. Opisywane są jako eleganckie, precyzyjne i niezawodne. Pomysłowy mechanizm ma zapewniać stabilizację podczas odbijania pieczęci. Polecane są produkty z linii Mobile Marker. Firma opisuje ten rodzaj pieczątek kieszonkowych w następujący sposób: „Trodat Mobile Marker bardziej niż klasyczną pieczątkę przypomina ekskluzywne, zaawansowane technicznie narzędzie, wykorzystywane do pracy w ekstremalnych warunkach.” Pieczątki te można przypinać do kluczy, smyczy, plecaka.
  3. Firma Wagraf oferuje pieczątki kieszonkowe o zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są pieczątki w pudełkach plastikowych i metalowych, serie: 33,34,35. Często zamawiane są metalowe pieczątki znane także jako pieczątki lekarskie, chociaż służą one nie tylko lekarzom!
  4. Można spotkać się także z brelokami Travel Stamp niemieckiej marki Heri. Pieczątki te zmieszczą nawet 4 linijki tekstu. Są bardzo zgrabne, niewielkie, lekkie.
  5. Inne pomysły na pieczątkę kieszonkową, to unikatowe i eleganckie pieczątki długopisowe firmy Heri Styling i Heri Diagonal. Cechuje je unikatowy design i wygoda w użytkowaniu. Pieczątka taka może zmieścić nawet do 4 linijek tekstu! Jest dostępna w zwykłej oprawie oraz w ekskluzywnych wersjach opakowania. Wiele osób obdarowanych takim prezentem podkreśla, że byli zaskoczeni takim zindywidualizowanym i nowatorskim rozwiązaniem.

 

 

pieczątka kieszonkowa

źródło: materiały własne

Na rynku pieczątkarskim pojawiają się coraz to bardziej zaskakujące rozwiązania. Już za nami są czasy, kiedy pieczątki kojarzyły się wyłącznie z drewnianymi stemplami i brudzącymi poduszkami z tuszem do odbijania. Pomysłowość producentów nie zna granic. Sprzyja temu rozwój technologii i kreatywność projektantów odpowiedzialnych za wzornictwo. Pieczątka myszka, pieczątka z klipsem, pieczątka w długopisie, to tylko niektóre nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania polecamy przedstawicielom różnych zawodów. Nie ociągaj się z prezentem! Zamów pieczątkę kieszonkową już dziś!

 

 

 

 

Przelew online
Znajdź nas: