Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry
Porady

Pieczątki kieszonkowe - podręczne narzędzie nowoczesnego przedsiębiorcy

Pieczątki kieszonkowe - podręczne narzędzie nowoczesnego przedsiębiorcy

Stemple są niezwykle funkcjonalnymi akcesoriami pozwalającymi uwierzytelnić dokument i jednocześnie zaoszczędzić czas potrzebny na uzupełnienie danych. Pieczątka firmowa zawiera zazwyczaj nazwę firmy, jej adres, logo, datę, a także podpis, w zależności od potrzeb. Korzystanie z niej w przedsiębiorstwie jest bardzo praktyczne. Jeśli jednak często spotykamy się z klientami czy kontrahentami poza biurem, to zabieranie dużej pieczątki firmowej za każdym razem ze sobą do najwygodniejszych rozwiązań już raczej nie należy. Wtedy właśnie przydaje się pieczątka kieszonkowa.

Czym jest pieczątka kieszonkowa?

Jak sama nazwa mówi pieczątka kieszonkowa to inaczej taka, która zmieści się w kieszeni. Jest mała, lekka i jednocześnie bardzo funkcjonalna. Idealnie sprawdzi się w pracy nauczyciela, specjalisty rynku nieruchomości, lekarza, pielęgniarki i wszystkich innych zawodach, opartych o częste spotkania z klientami w terenie, poza normalnymi godzinami pracy, jak również wśród osób, które często podróżują.

Zalety korzystania z pieczątek kieszonkowych

Pieczątki mobilne posiadające wiele zalet. Najważniejsze to:

- praktyczne wykorzystanie. Umożliwiają poświadczenie dokumentów w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Dzięki temu nie trzeba przekładać podpisywania umów czy innych materiałów, ale można prowadzić rzetelną dokumentację także w terenie.

- duże możliwości wyboru. Oferta pieczątek mobilnych jest bardzo szeroka. Poszczególne modele różnią się kształtem, wielkością płytki tekstowej, kolorem obudowy. Możliwość zaprojektowania indywidualnego odbicia sprawia, że każdy może dopasować jej wygląd do własnych preferencji.

- prostota użytkowania. Pieczątka kieszonkowa została zaprojektowana tak, by przy niewielkich wymiarach zachować pełną funkcjonalność. Łatwy mechanizm rozkładania pieczątki pozwala na stemplowanie jedną ręką. Pieczątki kieszonkowe są trwałe, solidne i mają estetyczny wygląd. Zamknięcie na zatrzask uniemożliwia wysychanie tuszu. Unikalna forma i kształt sprawiają dodatkowo, że wyglądają bardzo atrakcyjnie.

- wygoda przenoszenia. Pieczątki kieszonkowe można nosić w torbie, teczce, a nawet w kieszeni koszuli, spodni czy marynarki. Szczelne, przylegające zamknięcia chronią ubiór przed pobrudzeniem tuszem.

Krótki przegląd rodzajów pieczątek mobilnych

Każdy szanujący się producent pieczątek posiada w swojej ofercie modele kieszonkowe. Poniżej prezentujemy kilka tych, który spotkały się z uznaniem klientów na całym świecie.

Pieczątki Mouse (Colop)

Podstawowe rozmiary to Mouse 20 i Mouse 30. Pierwszy model: Mouse 20 najczęściej wykorzystuje się do przygotowywania pieczątek imiennych, stanowiskowych lub zawierających podstawowe dane pieczątki firmowej. Większy model: Mouse 30 sprawdzi się jako typowa pieczątka firmowa lub bardziej rozbudowana - osobista. Zarówno pierwszy, jak i drugi model to pieczątki kompaktowe, bardzo poręczne, do przenoszenia w teczce czy kieszeni, można je także dołączyć do kluczy.

Pieczątki Pocket Stamp (Colop)

Cieszą się dużą popularnością z jednej strony ze względu na swój oryginalny wygląd, a drugiej za dużą niezawodność. Przypominają swoim wyglądem marker. Pomimo tego, że obudowa jest niewielkich rozmiarów to jednak nie wyklucza standardowej powierzchni stempla. Wbudowany wkład tuszujący po zamknięciu obudowy automatycznie nasącza stempel tuszem. Pieczątki serii Pocket Stamp występują w zróżnicowanej gamie kolorystycznej i kilku wielkościach. Dzięki dużym możliwościom doboru ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Najmniejsza pieczątka z tej serii: Pocket Stamp 10 umożliwia zapis 1-2 linijek tekstu. Dobrze sprawdza się jako imienna pieczątka mobilna, jak również ta, która zawiera proste, często używane hasła. Pocket Stamp 20 to stempel, na którym można zapisać 4 linijki tekstu, wreszcie Pocket Stamp 30 posiada płytkę tekstową wystarczającej wielkości, by zamieścić na niej poza danymi adresowymi także logo czy faksymile. Linia ta obejmuje różne kształty odbicia.

Pieczątki z serii Mobile Printy (Trodat)

Seria Mobile Printy to bardzo popularne na całym świecie pieczątki kieszonkowe, które sprawdzą się w toku działalności przedstawicieli handlowych, lekarzy, agentów ubezpieczeniowych i kurierów. Ich budowa umożliwia maksymalne wykorzystanie powierzchni pieczątki przy niewielkich rozmiarach obudowy. Kształt piramidy sprawia, że pieczątka jest stabilna. Dodatkowo, dzięki wyjątkowej konstrukcji Mobile Printy nie ubrudzimy sobie rąk w czasie użytkowania. Popularne modele to:

Mobile Printy 9411 - pieczątka z polem tekstowym o wymiarach 36x12 mm. Jest wykorzystywana jako pieczątka imienna i prosta pieczątka firmowa.

Mobile Printy 9412 - stempel z polem tekstowym o wymiarach 45x16 mm. Świetnie sprawdza się jako pieczątka firmowa oraz rozbudowana, imienna.

Mobile Printy 9413 - pieczątka o wielkości pola tekstowego równym 56x20 mm, sprawdza się jako pieczątka firmowa, graficzna, z faksymile czy z logo.

Pieczątki lekarskie - pudełka metalowe

Pieczątki lekarskie są małe, poręczne i proste w użytkowaniu. Pomimo tego, że są sprzedawane na rynku od wielu lat to niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością. Jedną z ich największych, niezaprzeczalnych zalet jest wytrzymałość. Występują w kilku wielkościach i odpowiadają standardowym automatom. Bardzo dobrze sprawdzają się do różnych zastosowań, zaczynając od pieczątek imiennych, przez bardziej rozbudowane pieczątki z uprawnieniami, po pieczątki firmowe, graficzne czy z logo. Metalowa obudowa jest gwarancją wytrzymałości pieczątki.

Długopisy z pieczątką

To niepowtarzalne połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnymi trendami. Mechanizm stemplujący, znajdujący się w skuwce jest prosty i łatwy w obsłudze. Długopisy z pieczątką dostępne są w różnych kolorach i charakteryzują się dużą wydajnością. Dobrej jakości materiał, z którego wykonywane są obudowy sprawia, że długopisy są jednocześnie trwałe i bardzo lekkie. Wraz z eleganckim etui stanowią idealny prezent dla aktywnego przedsiębiorcy, który potrzebuje mieć pieczątkę imienną zawsze przy sobie.

Pieczątkę kieszonkową warto mieć zawsze pod ręką

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii pieczątki kieszonkowe zyskują z każdym rokiem na popularności, zwłaszcza że jakość odbicia jest bardzo dobra. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów zachowują pełną funkcjonalność, dlatego ich zakup jest trafionym rozwiązaniem dla osób, które często pracują poza biurem. Małe gabaryty, estetyczny wygląd i jedocześnie solidne zamknięcie sprawiają, że stają się one idealnym partnerem każdej podróży służbowej.

Przelew online
Znajdź nas: