Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Informacja dla użytkowników bez zainstalowanej lub z nieaktualną wtyczką Flash lub bez włączonego Javascript.

Uaktualnij lub zainstaluj Flash Player.

Składając zamówienie w niniejszym serwisie oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z regulaminem serwisu stampler.pl w aktualnym brzmieniu i go akceptujesz. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetworzone tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

1. W pierwszym kroku powinieneś wybrać TYP twojej taniej pieczątki online. Spośród szerokiego asortymentu, zaznacz interesującą cię opcję - czy będzie to prosta pieczątka imienna czy może profesjonalna firmowa (firmowa duża lub firmowa mała), pieczątka kieszonkowa lub datownik z tekstem. Aby złożyć zamówienie na wyrabianie pieczątek powinniśmy również wybrać kształt. Do wyboru: pieczątka okrągła, owalna, podłużna, kwadratowa, a także automat profesjonalny.

2. Po wyborze typu pieczątki na zamówienie, można ją zaprojektować wybierając odpowiedni SZABLON i wpisując własne dane, które będą umieszczone na pieczątce.

3. W kolejnym etapie składania zamówienia na tani wyrób pieczątki należy wybrać model AUTOMATU pasujący do zamawianej pieczątki online. Nasz sklep oferuje wiele modeli automatów samotuszujących znanych firm takich jak Colop, Trodat czy Wagraf.

4. Na koniec wystarczy wybrać sposób dostawy pieczątki na zamówienie. Sugerujemy zapłatę online poprzez system eCard, co przyspieszy termin realizacji usługi.

Tania pieczątka na zamówienie prosto do twojego domu

Gotowe pieczątki online, a także inne produkty, oferowane przez Stampler, wysyłamy przesyłką pocztową lub kurierską. Czas realizacji każdego zamówienia na wyrób pieczątek nie trwa zazwyczaj dłużej niż 24h (wyrabianie pieczątek odbywa się w dni robocze). Poza typowymi pieczątkami oferujemy także wiele innych produktów pieczątkarskich, takich jak: długopisy z pieczątką, gryfy, suche stemple, pieczątki wielokolorowe, tusze i wiele innych. Ceny pieczątek są zależne od rodzaju automatu, ilości linii i innych dodatkowych parametrów.

Przelew online
Znajdź nas: