Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Colop Printer IQ 10

Colop Printer IQ 10
Colop Printer IQ 10 - czerwony Colop Printer IQ 10 - niebieski Colop Printer IQ 10 - zielony Colop Printer IQ 10 - czarny Colop Printer IQ 10 - żółty Colop Printer IQ 10 - biały
Colop

Colop Printer IQ 10

Wymiary odbicia IQ10: 27 x 10 mm
Teraz tylko: 19,30 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Colop Printer IQ 10

Producent: Colop
Nazwa potoczna pieczątki: Colop 10
Wielkość odbicia: 27 x 10 mm
Wymiary automatu: 45 x 26 x 60(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 2 (3)
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, niebieski, zielony, czarny, żółty, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Model wymiennej poduszki: E/10

Opis pieczątki

Pieczątka Colop Printer IQ 10 to imienna pieczątka o niewielkich rozmiarach, która jest bardzo poręczna i wygodna. Jej odbicie mieści do 2 linii tekstu, maksymalnie 3 linie mniejszym rozmiarem czcionki. Pieczątki z serii Printer IQ cechuje doskonałe, nowoczesne wzornictwo, mają one przezroczystą podstawę, która ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Dodatkowo wyposażona jest w łatwą do założenia zatyczkę, która uchroni Państwa rzeczy od zabrudzenia podczas transportu pieczątki w torebce czy w teczce. Posiada specjalne zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje zawsze czytelną treść, bez „podwójnych” odbić i roztarć.

Seria Printer IQ to całkowicie bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Wyjątkowa udana konstrukcja i przemyślany design sprawia, że te pieczątki to czysta przyjemność z użytkowania przez całe lata. Pieczątka imienna Colop Printer IQ 10 to doskonały wybór dla osób ceniących świetną jakość, wygląd i wygodę.

Inne pieczątki z serii Colop IQ

Colop Printer IQ 20, Colop Printer IQ 30, Colop Printer IQ 40,
Colop Printer IQ 50, Colop Printer IQ 60.

Przelew online
Znajdź nas: