Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Wagraf Polan 1S

Wagraf Polan 1S
Wagraf Polan 1S - czerwony Wagraf Polan 1S - żółty Wagraf Polan 1S - niebieski Wagraf Polan 1S - czarny Wagraf Polan 1S - zielony Wagraf Polan 1S - biały
Wagraf

Wagraf Polan 1S

Wymiar odbicia: 28 x 10 mm
Teraz tylko: 12,50 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf Polan 1 S

Producent: Wagraf
Nazwa potoczna pieczątki: Wagraf Polan 1 lub Polan 1
Wielkość odbicia: 28 x 10 mm
Wymiary automatu: 41 x 26 x 62(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 2 (3)
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, żółty, niebieski, czarny, zielony, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Pieczątka Wagraf Polan 1 jest przede wszystkim mała i bardzo poręczna. Można na niej umieścić do 2 linii tekstu, maksymalnie 3 o bardzo małym rozmiarze czcionki. Istotnym atutem jest, iż pieczątka ta posiada zatyczkę. Dzięki temu śmiało można korzystać z niej w biurze oraz transportować w teczce czy torebce, bez zmartwień o pobrudzenie czegoś jej odbiciem. Pieczątka Wagraf Polan 1s dostępna jest w aż 6 ładnych kolorach, które mogą ożywić wnętrze biura oraz pozwolić na szybkie ich rozróżnienie.

Wagraf Polan 1 zaliczana jest do jednej z najładniejszych i najnowocześniejszych serii firmy Wagraf. Zaprojektowana z myślą o codziennym i przede wszystkim - wygodnym - użytkowaniu, bardzo dobrze leży w dłoni. Trwałe materiały i solidne wykonanie sprawiają, że Wagraf Polan 1s jest doskonałą pieczątką imienną, którą można używać na co dzień przez wiele lat. Cała seria pieczątek Wagraf Polan to świetne rozwiązanie dla firmy, która potrzebuje kilku pieczątek o różnych rozmiarach odbicia. Podsumowując, Polan 1s to doskonały stosunek jakości do ceny, pozwalający na stworzenie całego firmowego kompletu.

Inne pieczątki z serii Wagraf Polan

Wagraf Polan 2 S, Wagraf Polan 3 S, Wagraf Polan 4 S,
Wagraf Polan 5 S, Wagraf Polan 6, Wagraf Polan 7,
Wagraf Polan 8, Wagraf Polan 55

Przelew online
Znajdź nas: