Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Wagraf Polan 2S

Wagraf Polan 2S
Wagraf Polan 2S - jasnoszary Wagraf Polan 2S - żółty Wagraf Polan 2S - niebieski Wagraf Polan 2S - czarny Wagraf Polan 2S - zielony Wagraf Polan 2S - czerwony
Wagraf

Wagraf Polan 2S

Wymiary odbicia: 38 x 14 mm
Teraz tylko: 14,95 zł
cena netto automatu

Specyfikacja pieczątki Wagraf Polan 2 S

Producent: Wagraf
Nazwa potoczna pieczątki: Wagraf Polan 2 lub Polan 2
Wielkość odbicia: 38 x 14 mm
Wymiary automatu: 51 x 28 x 67(h) mm
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: 4
Kształt: prostokątny
Zatyczka: tak
Kolor obudowy: czerwony, żółty, niebieski, czarny, zielony, biały
Kolor odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki

Wagraf Polan 2 to mała, bardzo wygodna pieczątka, która z powodzeniem może służyć jako mała pieczątka firmowa lub standardowa pieczątka imienna. Można na niej umieścić do 3 linii tekstu, maksymalnie zmieści 4 linie mniejszą czcionką. Wyposażona jest w zatyczkę (oznaczenie Wagraf 2s), która zabezpiecza przed pobrudzeniem podczas transportu pieczątki. Dlatego ta mała i świetnie zaprojektowana pieczątka nadaje się do codziennego użytkowania w biurze, jak również poza nim. Praktyczne i dobre wzornictwo to w tym przypadku nie tylko ergonomia, ale również 6 ładnych, różnych kolorów do wyboru.

Seria pieczątek Wagraf Polan, jest zdecydowanie najładniejszą pieczątką firmy Wagraf, jest też najnowocześniejsza. Zaprojektowane tak, by wygoda użytkowania, przyjemność pracy, wytrzymałość i estetyka mogły cieszyć użytkownika tego produktu codziennie. Wagraf Polan 2 to doskonały wybór na małą, firmową pieczątkę. Razem z innymi automatami z serii Polan, tworzy spójny komplet pieczątek, jakich tylko może potrzebować firma.

Inne pieczątki z serii Wagraf Polan

Wagraf Polan 1 S, Wagraf Polan 3 S, Wagraf Polan 4 S,
Wagraf Polan 5 S, Wagraf Polan 6, Wagraf Polan 7,
Wagraf Polan 8, Wagraf Polan 55

Przelew online
Znajdź nas: