Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Datowniki i numeratory - Przykłady odbić pieczątek

Datowniki i numeratory

Datownik - wygodny i profesjonalny stempel

Datownik jest praktycznym narzędziem wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowywanie chronologii w wystawianych dokumentach. To niezawodne produkty z opcją powtarzalności oraz automatycznej zmiany cyfr. Datowniki są używane powszechnie w instytucjach państwowych, firmach i urzędach wszelkiego typu. Automatyczne powtórzenia pozwalają na wielokrotne wykonywanie danej konfiguracji odbicia, co podnosi wydajność pracy. Datownik jest przydatny do oznaczania korespondencji firmowej, potwierdzenia odbioru gotówki, dostawy towaru i wielu innych czynności.

Datowniki jako rodzaj pieczątki

W ofercie dostępne są także datowniki z tekstem. Ten rodzaj stempla z powodzeniem może łączyć funkcję pieczątki osobistej z firmową. Na takiej pieczątce można umieścić dodatkowy napis jak "zapłacono", "gotówka" czy "polecony". Oznaczenie czytelną datą dowodów wpłat/wypłat, wpływu pism czy innych dokumentów bywa kluczowe dla załatwienia wielu spraw, dlatego datownik powinien się znaleźć na biurku każdego przedsiębiorcy. Dostępne w naszej ofercie datowniki można zamówić w jednym z trzech opcjonalnych systemach zapisu daty.

Numeratory - uniwersalne stemple do biura

Numeratory pozwalają na łatwe i szybkie uporządkowanie wielu dokumentów. Przyrząd umożliwia automatyczną zmianę cyfr co jedno odbicie. Numeratory są niezawodne w przypadku oznaczania dokumentów, które muszą mieć swój numer jak faktury, bilety parkingowe czy wejściówki. Numeratory oferowane przez naszą firmę posiadają prostą obudowę i solidną podstawę, co gwarantuje pełny komfort pracy. Numerator, to niezawodny stempel, idealny do wykonywania tysięcy odbić na wszelkiego rodzaju dokumentach.

Zamów swój numerator i datownik przez Internet

W numeratorze zmiana daty następuje za pomocą pierścieni, które pozwalają w prosty sposób uzyskać wyraźne odbicie. Oferujemy wiele różnych wariantów liter, cyfr i znaków specjalnych do zastosowania. Numeratory są wytrzymałe na wstrząsy i przygotowane na ciągłą pracę co wynika z trwałej, stabilnej oprawy i najwyższej jakości materiałów, z których wykonano wszystkie elementy. Mając na uwadze jak cenny jest obecnie czas, datowniki i numeratory można zamówić za pośrednictwem strony internetowej.

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 01

WZÓR DIN01

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 02

WZÓR DIN02

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 03

WZÓR DIN03

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 04

WZÓR DIN04

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 05

WZÓR DIN05

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 06

WZÓR DIN06

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 07

WZÓR DIN07

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 08

WZÓR DIN08

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 09

WZÓR DIN09

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 10

WZÓR DIN10

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 11

WZÓR DIN11

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 12

WZÓR DIN12

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 13

WZÓR DIN13

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 14

WZÓR DIN14

Wzór odbicia Pieczątki Datowniki i numeratory 15

WZÓR DIN15

Jak zadbać o to, by pieczątka z datownikiem i tekstem dawała wyraźne odbicie?

Zawsze prawidłowo przechowuj pieczątkę, bez względu na to, czy posługujesz się modelem kieszonkowym, automatem czy pieczątką drewnianą. Jeśli o tym zapomnisz, w gumce szybko zbierze się kurz i odbicia stracą na swojej wyrazistości. Dbaj o to, by poduszka była napełniona tuszem do odpowiedniego poziomu i do tego produktem dedykowanym do danego typu gumki. Regularnie czyść pieczątkę, by przedłużyć jej trwałość i odświeżyć odbicie.

Numerator lub datownik - jak wybrać odbicie?

Zastanów się nad tym, do jakich zastosowań chcesz używać pieczątki w formie datownika lub numeratora. Najbardziej podstawowe modele zawierają sam zapis daty w różnym formacie, jednak dla potrzeb księgowości wygodniejsze są pieczątki z dodatkową informacją "zapłacono", "wpłynęło", "zatwierdzono", "za zgodność z oryginałem". Można samodzielnie zaprojektować gumkę lub wybrać jeden z dostępnych wzorów, które znajdą zastosowanie w wielu branżach.

Pieczątka datownik lub numerator - jak wybrać kolor tuszu?

Bez względu na to, czy jest ci potrzebna pieczątka z datownikiem i tekstem czy sam datownik, możesz wybrać spośród wielu kolorów odbicia. Najbardziej uniwersalne są odbicia niebieskie i fioletowe, chociaż warto rozważyć także kolor czerwony, który pozwoli szybciej zauważyć ostemplowanie dokumentu. Rzadziej używa się koloru czarnego i zielonego - ten drugi kojarzy się z jednostkami związanymi z nadleśnictwem.
Przelew online
Znajdź nas: