Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki dla nauczycieli - Przykłady odbić pieczątek

Stempelki dla nauczycieli

W Stampler znajdziesz wzory pieczątek dla nauczycieli, które będą nie tylko wykorzystywane jako pieczątka urzędowa, ale stosowane na co dzień w czasie pracy dydaktycznej. U nasz znajdziesz wiele popularnych wzorów, które ułatwią i przyspieszą twoją pracę. Co ważne, pieczątkę dla nauczyciela możesz zaprojektować również samodzielnie, korzystając z naszego kreatora lub użyć wzoru z innych źródeł. Wiesz już, jaki wybierzesz wzór? Możesz go zamówić na różnorodnych pieczątkach, w zależności jaki rozmiar będzie ci potrzebny, kształt oraz czy wolisz nowoczesne automaty, czy raczej tradycyjne kołki. U nas znajdziesz dokładnie to czego szukasz, by zadbać o swoich uczniów.

Pieczątki motywujące dla dzieci

Pieczątki dla nauczyciela to świetny pomysł na szybkie i oryginalne ocenienie najmłodszych dzieci oraz budowanie motywacji u starszych maluchów. Za ich pomocą można zarówno pochwalić, ale także zwrócić uwagę na błędy i niedociągnięcia. Pieczątki dla nauczycieli to te z napisami: dobrze zrobione, wspaniale, fantastycznie, dobrze/źle oraz opatrzone znakiem graficznym takim jak buźka, kciuk czy inne elementy, które o wiele lepiej motywują niż komunikaty słowne.

Pieczątki nauczyciela przydatne od przedszkola

Pieczątki dla nauczycieli można stosować już dla maluchów uczęszczających do przedszkola, np. używając je do zabawy lub oceniając niektóre zachowania jako pozytywne lub negatywne. Stempelki motywacyjne będą niezastąpione w szkole podstawowej, gdzie wystawianie ocen jest zabronione i obowiązuje jedynie "ocena" opisowa. Dodatkowa pieczątka będzie świetną informacją dla dziecka i rodzica jakie są postępy i na co zwrócić większą uwagę.
Stemplowanie kartkówek, sprawdzianów i innych prac dzieci będzie o wiele szybsze niż odręczne wystawiania ocen, szczególnie w młodszych klasach. System motywacyjny ukształtowany od najmłodszych lat będzie skutecznie działał w przyszłości, dlatego warto już dziś rozważyć wprowadzenie pieczątek jako stałego wyposażenia nauczyciela.

Pieczątki nauczyciela w wielu formach

Każdy nauczyciel posługuje się wieloma pieczątkami - od stempli imiennych, które są wymagane w niektórych przypadkach, aż po datowniki czy inne, zależnie od pełnionych funkcji. Stemple dostępne w Stampler są wytrzymałe, zapewniają wyraźne odbicia i czystość, nie brudząc odzieży ani ważnych dokumentów szkolnych. Pieczątka dla nauczyciela to świetne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy chcemy zadbać o swój czas i lepszą motywację dzieci, idąc z duchem nowoczesności.

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 19

WZÓR S19

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 20

WZÓR S20

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 21

WZÓR S21

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 22

WZÓR S22

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 23

WZÓR S23

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 24

WZÓR S24

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 25

WZÓR S25

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 26

WZÓR S26

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 27

WZÓR S27

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 28

WZÓR S28

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 29

WZÓR S29

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 30

WZÓR S30

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 31

WZÓR S31

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 32

WZÓR S32

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 33

WZÓR S33

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 34

WZÓR S34

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 35

WZÓR S35

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 36

WZÓR S36

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 37

WZÓR S37

Wzór odbicia pieczątki dla nauczycieli 38

WZÓR S38

Przelew online
Znajdź nas: