Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki księgowe - Przykłady odbić pieczątek

Pieczątki księgowe

Praca księgowego nie należy do łatwych. Faktury i wszelka dokumentacja związana z finansami muszą być drobiazgowo opracowane pod każdym względem. Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora związanego z finansami nasza firma oferuje specjalnie dopasowane dla Państwa biura księgowego lub indywidualnej praktyki finansowej pieczątki księgowe. Nasze stemple ułatwią pracę każdego, kto związany jest z branżą księgową. Wzory pieczątek księgowych dostępne na naszej stronie sprawią, że ich zaprojektowanie będzie naprawdę proste i intuicyjne.

Pieczątka księgowej o różnorodnym zastosowaniu

W Stampler.pl mogą państwo zamówić pieczątki księgowe o różnorodnej treści, którą należy dobrać pod kątem zastosowania. Często wybieranymi stemplami są "Sprawdzono pod względem finansowym...", "Sprawdzono pod względem merytorycznym..." , "Sprawdzono pod względem formalno-rachunkowym...", "Zatwierdzono do wypłaty...", "Akceptuję do zapłaty/ wypłaty..." oraz inne specjalne pieczęcie, np. do opisu faktur czy dokumentów księgowych typu kwitów KP itp. o bardziej rozbudowanej treści. Pieczątka "sprawdzono pod względem merytorycznym" ułatwi pracę każdej księgowej, która na co dzień musi zatwierdzić obszerną dokumentację.
W naszych pieczątkach księgowych można także umieszczać tabele, które usprawnią Państwa pracę z dokumentami księgowymi i fakturami. Coraz chętniej zamawianymi pieczęciami są te z dodatkowym określeniem wydatków, np. dopiskami: "Wydatek finansowany z projektu..." realizowanego w ramach Programu Operacyjnego... Priorytet... Działanie... Projekt współfinansowany ze środków... ", które to dopiski są ściśle określone dla konkretnego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską lub agendy publiczne. Pieczątka dekretacji księgowej ułatwia pracę szczególnie w dużych przedsiębiorstwach.

Pieczątka do dekretacji księgowej - wzór

Pieczątka dekretacyjna może zawierać bardzo różnorodne informacje, dlatego jeśli nie są państwo pewni, jak odpowiednio je ułożyć, polecamy użycie jednego ze wzorów. Niemałe znaczenie ma wielkość odbicia oraz materiał wykonania. Można wybrać tradycyjne drewniane kołki, jak i nowoczesne automaty czy nawet modele kieszonkowe, które będzie z łatwością zabiorą je państwo w podróż. Pieczątka "sprawdzono pod względem merytorycznym" - wzór dostępny na naszej stronie może już za kilka dni znaleźć się na twoim biurku!

Wygodna i poręczna pieczątka księgowa

Pieczątki księgowe charakteryzuje zwykle duża powierzchnia odbicia. Można wykonać je w formie drewnianych klocków lub nowocześniejszych automatów lub tzw. pieczątek tabelarycznych. Nasze stemple cechuje jakość wykonania i niezawodność w użytkowaniu. Pieczątki księgowe wzory można zamówić, postępując zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie zamów pieczątkę online.

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 01

WZÓR K01

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 02

WZÓR K02

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 03

WZÓR K03

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 04

WZÓR K04

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 05

WZÓR K05

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 06

WZÓR K06

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 07

WZÓR K07

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 08

WZÓR K08

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 09

WZÓR K09

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 10

WZÓR K10

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 11

WZÓR K11

Wzór odbicia Pieczątki Księgowej 12

WZÓR K12

1. Jakie pieczątki księgowe ułatwią codzienną pracę?

Jeśli prowadzisz pełną księgowość, niezbędna będzie pieczątka "sprawdzono pod względem merytorycznym", którą należy stemplować wszystkie dokumenty. W codziennej pracy sprawdzi się także stempel dotyczący wydatków strukturalnych, idealny do czytelnego opisywania kosztów. Możesz rozważyć także pieczątkę z dekretacją, czyli zawierającą niezbędne pola, aby szybko i łatwo wskazać, gdzie ma się znaleźć dokument. Stemple z napisem ?Winien/-nna? jest przydatny podczas przygotowywania bilansu środków.

2. Jak wybrać rodzaj pieczątki księgowej?

Niezwykle popularne i poręczne są stemple automatyczne, które wykonują wyraźne odbicia na setkach, tysiącach dokumentów. Jeśli musisz podbijać mnóstwo dokumentów, polecamy automaty szkieletowe, które są bardziej wytrzymałe. W księgowości sprawdzą się także datowniki: oznaczysz z ich pomocą wiele dokumentów. Praktyczne są również pieczątki imienne, szczególnie jeśli w firmie pracuje wiele osób. Jeśli zostawisz wolne okienko na odręczny podpis, dokument nabierze mocy prawnej.

3. Jak zamówić pieczątki księgowe?

Wystarczy wejść w podkategorię "Zamów pieczątkę", po czym wybrać odpowiednią grupę produktów. Następnie zaznacz model automatu i szablon odbicia bądź wgraj własny plik, który go zastąpi. W następnym kroku przejdziesz już do wypełniania rubryk z danymi osobowymi.
Przelew online
Znajdź nas: