Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki dla dzieci - Przykłady odbić pieczątek

Pieczątki dla dzieci

Stempelki dla dzieci to doskonałe narzędzie do nauki oraz do zabawy, który pokochają maluchy w każdym wieku! Już najmniejsze pociechy zachwycają się kolorowymi odbiciami, a starsze chętnie używają je do ozdabiania swoich pamiętników czy zeszytów. Pieczątki dla dzieci z powodzeniem mogą również stosować rodzice jako efektywne narzędzie dydaktyczne, które przekazuje informację na temat wykonywanych obowiązków domowych, szkolnych oraz innych.

Stempelki dla dzieci

Rodzice mogą używać kolorowych stempli o różnorodnych kształtach i wzorach, by nagradzać swoje pociechy za dobre zachowanie czy sumiennie wykonane obowiązki domowe. Pieczątki dla dzieci mogą być także przydatnym gadżetem w czasie zabawy w szkołę, w pocztę czy w firmę. Starsze maluchy będą zachwycone możliwością spersonalizowania stempla, który może odzwierciedlać ulubioną minę, postać z bajki czy inny przedmiot.

Stemple dla dzieci - wzory

W Stampler znajdziesz wzory pieczątek dla dzieci, które z łatwością dopasujesz do wielu sytuacji. Począwszy od serc, słońca, aż po zęby, misie i inne rzeczy ujęte dziecięcym spojrzeniem. Pieczątka dla dziecka może być również zaprojektowana indywidualnie przez ciebie, możesz do tego wykorzystać nasz kreator bądź zewnętrzne programy czy aplikacje. Tego rodzaju gadżety sprawdzą się nawet w formie prezentu dla najmniejszych, którzy dopiero rozwijają się manualnie. Stemple dla dzieci z wesołą bądź smutną miną będą dla malucha sygnałem, czy rodzice są z niego zadowoleni, czy powinien on poprawić swoje zachowanie. Najmniejsze pociechy mogą odbijać różne postacie na kartkach, które będą doskonałym urozmaiceniem ich rysunków.

Pieczątki w różnorodnych rozmiarach i wykorzystaniu

Pieczątki dla dzieci mogą być używane nawet do stworzenia niesamowitych przedmiotów. Bardzo popularne staje się pieczątkowe DIY. Co mamy na myśli? Stempel dla dziecka odbijamy np. na białej ścierce, obrusie bądź innym materiale, tworząc niesamowity i oryginalny przedmiot. Mogą być także one z powodzeniem wykorzystywane do ozdabiania kartek z życzeniami bądź pocztówek, które ze względu na swoją unikatowość, będą niezapomnianą pamiątką na lata.
Stempelki dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach oraz w różnorodnej formie - począwszy od tradycyjnych kołków, aż po automaty czy pieczątki kieszonkowe, które maluch z łatwością ze sobą zabierze. Mogą przybierać one formę graficzną, bądź graficzno-tekstową, w zależności, w jakim wieku jest dziecko oraz jakie są jego potrzeby.

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 01

WZÓR DD01

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 02

WZÓR DD02

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 03

WZÓR DD03

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 04

WZÓR DD04

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 05

WZÓR DD05

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 06

WZÓR DD06

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 07

WZÓR DD07

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 08

WZÓR DD08

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 09

WZÓR DD09

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 10

WZÓR DD10

Wzór odbicia pieczątki dla dzieci 11

WZÓR DD11

Przelew online
Znajdź nas: