Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki korespondencyjne - Przykłady odbić pieczątek

Pieczątki korespondencyjne

Stukot przybijanych pieczątek, to najbardziej charakterystyczny dźwięk, kojarzony z urzędem pocztowym. Każdy oddział pocztowy ma swój własny stempel, ułatwiający znakowanie korespondencji. Pieczątki korespondencyjne służą do oznakowania listów i paczek specjalnymi adnotacjami - najczęściej wskazują na nadawcę i adresata przesyłki, a także zawierają informacje ważne dla listonoszy i kurierów, np.: "Priorytet", "Ostrożnie szkło!" czy "Opłata pobrana". W naszej ofercie znajdują się pieczątki pocztowe, takie jak tradycyjne drewniane pieczątki typu gryf i kołyska, które można wybrać na stronie do składania zamówień

Pieczątki pocztowe to możliwość prostego zautomatyzowania pracy, którą docenią wszystkie zapracowane osoby. Wiele popularnych modeli stempli sprawdzi się w każdym miejscu, w którym mamy do czynienia z korespondencją – czy będzie to typowa poczta, firma kurierska czy nawet miejsce przyjmowania paczek na magazynach w firmie. Zastanawiasz się, jakie są najpopularniejsze wzory pieczątek pocztowych? Z pewnością pieczątka PRIORYTET lub UWAGA SZKŁO, których można użyć, by oznakować specjalne listy oraz paczki. Jesteś sprzedawcą, który wysyła wiele produktów sprzedawanych w sklepie internetowym? Stempel pocztowy z odpowiednim oznaczeniem naprawdę zaoszczędzi twój czas!

Pieczątka pocztowa znajduje również szerokie zastosowanie w biurze oraz w każdej firmie, która przyjmuje bądź wysyła znaczne ilości korespondencji. Można jej użyć zamiast podpisywania osobiście wszelkich listów przy przesyłek wychodzących z przedsiębiorstwa, które zazwyczaj sygnował osobiście właściciel. Stempel pocztowy może pełnić rolę pieczątki daty wpływu, w tym przypadku najlepszym wyborem będzie pieczątka datownik lub pieczątka datownik z tekstem.

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 01

WZÓR KOR01

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 02

WZÓR KOR02

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 03

WZÓR KOR03

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 04

WZÓR KOR04

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 05

WZÓR KOR05

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 06

WZÓR KOR06

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 07

WZÓR KOR07

Wzór odbicia pieczątki korespondencyjnej 08

WZÓR KOR08

Przelew online
Znajdź nas: