Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki firmowe - Przykłady odbić pieczątek

Pieczątki firmowe

Pieczątka firmowa jest jedną z najważniejszych rzeczy, które identyfikują firmę. Stemple tego typu są zasadniczo większe od imiennej. W zależności od wybranego rozmiaru, pieczątki firmowe mogą zawierać różną ilość informacji. Warto na niej umieścić wszystkie dane kontaktowe, które pozwolą na łatwą identyfikację przedsiębiorcy. Pieczątki firmowe zawierają przede wszystkim takie informacje jak nazwa firmy, adres jej siedziby, NIP czy REGON.

Praktyczne pieczątki z logo online

W związku z tym, że pieczątki dla firm pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również reprezentacyjną, to bardzo ważne jest to, by odpowiednio dobrać wzór do specyfiki prowadzonej działalności. Możemy postawić na pieczątki z logo bądź standardowe z tekstem. Wiele modeli pozwala wybrać odpowiedni produkt pod względem rodzaju oprawy, jak i formatu odbicia, który będzie zarazem wizytówką przedsiębiorcy. Pieczątki firmowe z logo, jak i z tekstem muszą być przede wszystkich trwałe, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się automaty samotuszujące, zwłaszcza tam, gdzie zachodzi potrzeba wielokrotnego użycia stempla w ciągu dnia. Posiadanie takiego narzędzia, znacznie ułatwi i przyśpieszy pracę. Pieczątki z logo firmy stanowią również doskonałe narzędzie reklamowe, dając możliwość łatwego rozpoznania firmy po logotypie.

Pieczątki firmowe online

Pieczątki firmowe są lekkie, wytrzymałe, a przy tym stosunkowo niewielkie gabarytowo, co sprawia, że są najbardziej uniwersalnymi spośród wszystkich pieczątek. Oprócz standardowych modeli dostępne są również pieczątki kieszonkowe, które ze względu na niewielkie wymiary, lekkość oraz swoją konstrukcję sprawdzają się w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych poza biurem. Pieczątki firmowe można zamówić, postępując zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie. Jest ona intuicyjna, a specjalnie przygotowany kreator z pewnością ułatwi wszystkie czynności. Ceny pieczątek będą różniły się w zależności od specyfiki danego produktu.

Wzór odbicia Pieczątka firmowa serwis

WZÓR F05

Wzór odbicia Pieczątka firmowa zakład fryzjer

WZÓR F06

Wzór odbicia Pieczątka firmowa kwiaciarnia

WZÓR F07

Wzór odbicia Pieczątki firmowej usługi

WZÓR F08

Wzór odbicia Pieczątki firmowej 09

WZÓR F09

Wzór odbicia Pieczątka firmowa firma usługowa

WZÓR F10

Wzór odbicia Pieczątki firmowej

WZÓR F11

Wzór odbicia Pieczątka firmowa sklep techniczny

WZÓR F12

Wzór odbicia Pieczątka firmowa hurtownia

WZÓR F01

Wzór odbicia Pieczątka firmowa piekarnia

WZÓR F02

Wzór odbicia Pieczątka firmowa sklep spożywczy

WZÓR F03

Wzór odbicia Pieczątki firmowej ubezpieczenia

WZÓR F04

Jak zadbać o to, by pieczątka firmowa dawała wyraźne odbicie?

W zależności od wybranego rodzaju gumy, należy dbać o jej prawidłową konserwację. Zawsze odpowiednio przechowuj pieczątkę, w zależności od jej rodzaju, by nie gromadził się kurz i zanieczyszczenia. Dokładnie czyść produkty stosując dedykowane środki (w przypadku polimerów unikaj alkoholu). Używaj odpowiednich tuszów, by nie obniżyć trwałości gumki i jakości odbicia.

Pieczątka firmowa - co musi znaleźć się na odbiciu?

W związku z tym, że prawo nie wymaga posiadania pieczątki firmowej, nie istnieją także odgórne regulacje określające, co musi znaleźć się na odbiciu. W związku z tym każdy przedsiębiorca ma duże pole manewru. Może zdecydować się na zawarcie nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP lub jeśli funkcjonuje także w Internecie, adresu e-mail oraz strony www. Nowoczesne pieczątki firmowe posiadają także logotypy, które lepiej utrwalają wizerunek i przynoszą korzyści marketingowe. Niektóre z firm zamawiają dwa typy pieczątek - jedną z nazwą i dużym, wyraźnym logotypem, by odbicie mocniej zapadło w pamięć konsumenta oraz z samymi danymi. Drugi rodzaj jest przydatny podczas kontaktu z urzędami.

Jaka pieczątka firmowa będzie najwygodniejsza w pracy?

Jeśli wykonujesz odbicia codziennie lub co kilka dni, sięgnij po model automatyczny - to wygodna pieczątka firmowa z wyraźnym odbiciem. Podróżujesz? Sięgnij po model kieszonkowy, idealny dla mobilnych przedsiębiorców. Jeśli wykonujesz setki odbić każdego dnia, zdecydowanie polecamy automaty metalowe - najmocniejsze i najbardziej trwałe. Ciekawymi produktami są także długopisy z pieczątką, które są idealne np. na spotkania.
Przelew online
Znajdź nas: