Proszę czekać...

ładowanie danych...
do góry

Pieczątki imienne - Przykłady odbić pieczątek

Pieczątki imienne

Pieczątka imienna należy do najprostszych typów pieczątek, które można wybrać. Produkt ten dedykowany jest osobom, które potrzebują w wyraźny sposób oznaczyć dokumenty swoim imieniem i nazwiskiem. Pieczątki imienne są zazwyczaj zamawiane dla pracowników pełniących w firmie ważne funkcje, specjalistów czy pracowników służby zdrowia. Charakteryzuje je trwałość oraz precyzja wykonania. W Stampler.pl każdy przedsiębiorca i pracownik znajdzie model, który będzie odpowiadał jego wszystkim oczekiwaniom.

Pieczątki imienne i najważniejsze dane

Pieczątki imienne na zamówienie można mieć w krótkim czasie w firmie, bez wychodzenia nawet za jej drzwi! Wystarczy wybrać model, wzór czy ilość linii tekstu. Najczęściej pieczątka imienna zawiera do trzech linii tekstu, na których widnieje imię i nazwisko, nazwa zajmowanego stanowiska oraz czasem także tytuł zawodowy właściciela, jeśli nie zabraniają tego przepisy. Tego rodzaju stemple posłużą zarówno osobom na stanowiskach dyrektorskich, doradcom klientów i oczywiście właścicieli firm.
Niektóre pieczątki imienne mogą również zawierać dodatkowo numer telefonu, służąc jako uproszczona wersja wizytówki. Jeśli dodamy do niej nazwę firmy, stworzymy bardzo uniwersalny stempel do różnorodnych zastosowań.

Wzory pieczątek imiennych

Pieczątka imienna - wzór możemy wybrać z poniżej dostępnych lub zaprojektować ją samodzielnie od podstaw. Z pewnością ważna jest czytelność danych i ich przemyślany dobór, który będzie zależny od indywidualnych preferencji. Pieczątka imienna jest niezastąpionym narzędziem służącym do uwiarygodniania dokumentów. Obok tradycyjnej pieczątki firmowej można stosować ją w formie podpisu, zamiast mozolnego sygnowania wielu dokumentów. Pieczątka imienna to również alternatywa dla wizytówek i podniesienie prestiżu osoby, która ją posiada. Poza właścicielem firmy, może się nią posługiwać np. główna księgowa lub inni ważni pracownicy, których dane osobowe powinny znaleźć się na najważniejszych dokumentach.

Pieczątki imienne przez Internet

Pieczątki imienne można wygodnie zamówić online, postępując zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie: http://www.stampler.pl/zamow_pieczatke. W tym celu wystarczy wybrać typ pieczątki, widniejący na niej tekst oraz sposób płatności (przesyłka kurierska lub pocztowa). Dzięki temu zaprojektują państwo stempel zaledwie w kilka minut, ciesząc się oszczędnością czasu spędzanego na uwierzytelnianiu dokumentów i wygodą.

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 06

WZÓR I06

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 07

WZÓR I07

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 08

WZÓR I08

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 09

WZÓR I09

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 10

WZÓR I10

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 01

WZÓR I01

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 02

WZÓR I02

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 03

WZÓR I03

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 04

WZÓR I04

Wzór odbicia Pieczątki imiennej 05

WZÓR I05

Przelew online
Znajdź nas: